Звідки взялась Грошова яма Оук Айленд і чиї скарби там закопані. Три основні гіпотези

Звідки взялась Грошова яма Оук Айленд і чиї скарби там закопані. Три основні гіпотези

Загадки, пов’язані з тим чи іншим скарбом, завжди розбурхували уми шукачів пригод.

Цікава таємниця скарбів пов’язана з місцями біля берегів Нової Шотландії, так біля берегів Канади є невеликий острівець Оук Айленд, саме там знаходиться знаменита грошова яма.

Там знаходиться величезний колодязь, запевняють, що на глибині присутня табличка, яка говорить, що на 15 метрів нижче закопані незліченні скарби, а саме 2 мільйони фунтів! Однак знайти не так його просто, при тому, коли хтось спускається глибше, починає надходити вода, заважаючи таким чином проникнути на глибину і знайти скарб.

Острів Оук Айленд

Серед шукачів скарбів є і знаменитості, такі як Рузвельт! Будучи студентом, він намагався знайти скарб разом з друзями.

Отже, сама легенда бере початок з кінця вісімнадцятого століття, тоді хлопчаки грали в піратів, і для своїх ігор вибрали цей невеличкий острівець. Там ріс величезний дуб, саме з нього хлопці почали свої розкопки, оскільки припустили, що він вказує на скарби. І цікавий факт, вони знайшли той самий колодязь.

Цікаво, згодом з’ясувалося, що батьки знають про цей колодязь, однак він користувався в ті часи поганою славою. Один з хлопців, Деніел Мак-Гінніс не залишав спроб розібратися з колодязем і знайти скарби. Однак час ішов, нічого знайдено не було, тільки лише через десять років, спробувавши в черговий раз, він знайшов ту саму табличку, про яку йшла мова на самому початку.

Потім на початку двадцятого століття була висунута гіпотеза про те, що цей напис насправді шифр, послання, яке потрібно розгадати. На жаль, поки загадка не розгадана ні з написом, ні з тим, як можна обдурити цю воду, яка приходить, коли хтось спускається все глибше в колодязь. А паломництва до цього колодязя тривають і донині.

Уже в 60-ті роки були знайдені підземні ходи для відведення води, між шахтою і дамбою. Однак знову вода затопила всі ходи і виходи. Бурильники зазнали чергової невдачі.

На даний момент шукачем Бленкеншіпом висунуто три основні гіпотези:

1. Якщо скарби є, то швидше за все це гроші монархів Великобританії. Оскільки після протестантизму багато монастирів знищувалися і їх скарби потрібно було сховати. На користь цього говорить і те, що таємні ходи поруч побудовані за тим же принципом, що і у англійських монастирів.

2. Можливий варіант, що там знаходяться скарби інків, викрадені Франческо Піссаро.

3. І нарешті, є припущення про те, що це втрачений Святий Грааль.

З 2013 року пошуки тривають і поки єдиною знахідкою стала іспанська золота монета.

Основна ж загадка хто сховав щось цінне так добре, що це неможливо знайти, і взагалі чи є скарб? Може це чийсь історичний жарт.