Знати своїх предків до сьомого коліна. Чому це так важливо?

Знати своїх предків до сьомого коліна. Чому це так важливо?

Мудреці давнини вважали, що саме сім поколінь предків відіграють вирішальну роль у долі!

У традиціях багатьох культур планети визнається величезний вплив предків на долю нащадків.

Це легко пояснюється сучасною генетикою, але релігійні трактати уточнюють, що від предків залежить не тільки колір очей, форма вух і тембр голосу людини, але і те, чи буде він щасливий в житті і яку енергетику передасть своїм дітям. У зв’язку з цим аспектом дуже часто зустрічаються згадки про сім колінах (поколіннях).

Мудреці давнини вважали, що саме сім поколінь предків відіграють вирішальну роль у долі. Багато століть і навіть тисячоліть тому бажаючий зробити ворогові найбільше зло проклинав його до сьомого коліна. Це було найстрашніше прокляття всіх часів, причому, у багатьох народів.

У міфології древніх греків описаний випадок прокляття нащадків Танталу до сьомого коліна. Такою була кара за дітовбивство.

Вчення Зороастра

Обґрунтування глибинного значення зв’язку семи поколінь роду викладено в «Книзі предків» великого засновника світової релігії зороастризму. Перська пророк Спітама Заратустра (або Зороастр) описав так зване родове древо Фаравахар (в іншому прочитанні Фравахар). Саме це поняття є центральним символом зороастризму як релігії. Фравахар зображувався у вигляді диска з крилами, який символізував Ангела-хранителя або окрилене Сонце.

Родове дерево теж зображувалося у вигляді кола, в центрі якого розташовувався сама людина, тобто живе в даний момент на землі нащадок роду. З цієї точки в різні боки розходилися гілки родового древа — предки даної людини. Все виходило 7 ярусів, включаючи центральну точку, або перше покоління. Перські мудреці вважали, що людина зобов’язана знати всіх своїх предків аж до сьомого коліна. Це визначає багато моменти життя, характеру людини і дає можливість передбачити його майбутнє.

Родове дерево Фравахар

Уявити і описати 7 колін древа Фравахар досить просто. Виглядають вони наступним чином:

1. Перше покоління — я сам, що живе нині.

2. Друге покоління — мої батьки в кількості 2-х чоловік.

3. Третє — мої бабусі і дідусі (четверо).

4. Четверте — прабабусі і прадідусі (8).

5. П’яте — прадіда, прапрабабусі (16).

6. Шосте — діди прадідів (32).7. Сьоме — прадіди прадідів (64 особи).

Звичайно, зараз мало хто знає всіх своїх предків до сьомого коліна. Але для людей в давнину це знання мало колосальне значення. У Стародавній Персії складання родового дерева Фравахар мало більш глибоке містичне і навіть релігійне значення. Кожне покоління роду було пов’язано з певною стихією та її енергетикою.

Так перше коліно (я) безпосередньо взаємодіє з енергією Сонця.

Друге (батьки) — з енергією Місяця, яка впливає на наше здоров’я, найближче оточення і емоції.

Третє коліно — бабусі-дідусі — передають нам інтелектуальний потенціал, таланти і комунікабельність. Четверте формує в нашому житті любовний сценарій і матеріальний добробут. П’яте коліно постачає нас волею і наполегливістю. Якщо по цій лінії був перегин, то ці риси характеру можуть перетворитися в агресивність.

Шосте коліно впливає на становище в суспільстві, соціальне піднесення. Найбільш, мабуть, важливу роль грає те саме сьоме коліно, до якого належать численні прадіди прадідів. Вони визначають те, що називається фатумом, або Долею. Ось тому і важливо знати своїх предків саме до 7-го коліна: на нім, як на скрижалях, написано наше сьогодення і майбутнє.

Існує цікаве дослідження італійського криміналіста, лікаря-психіатра Чезаре Ломброзо, в якому вчений спробував відтворити родові дерева відомих маніяків-вбивць. Він виявив, що у кожного такого індивідуума в роду було багато злочинців та людей з високим рівнем агресії. На щастя, в спадок передаються не тільки погані якості, але й таланти. Це можна спостерігати на прикладах багатьох артистичних сімейств.