“Життя після життя існує!” Вчені розповіли, що відбувається з душею людини

“Життя після життя існує!” Вчені розповіли, що відбувається з душею людини

Кожен із нас в якісь мірі намагається вірити, що після життя все ж існує якась форма існування, що наше перебування тут є лише однією із них. В різних кутках світу, в залежності від віросповідання ці переконання можуть відрізнятись, але більшість із них зводяться до існування життя після життя.

Вчені з Університету Аризони впевнені, що душа – це мікротрубочки, які містять білок (структурний компонент клітин), зберігають інформацію про квантовий стан організму на субатомному рівні. І, як запевняють науковці, після смерті вона вивільняється.

Про це пише Екоінвест за матеріалами Вголос.

На думку доктора Хамероффа, як тільки орган припиняє роботу, квантова інформація рівномірно розсіюється у Всесвіті. Втім, якщо пацієнта повернули до життя, всі дані повертаються на своє місце.

Дослідники Інституту фізики Планка в Мюнхені погоджуються з такою теорією колег і стверджують, що фізичний всесвіт, в якому ми живемо – це тільки наше сприйняття. Як тільки тіло вмирає, душа людини живе у квантовій реальності, за межами матеріального світу.

Нещодавно британка, яка перебувала в передсмертному стані, розповіла, що відчувала себе частиною Всесвіту. Тепер жінка переконана – пекла і раю не існує, а життя продовжується, але в іншій, невагомій формі.

Вподобайте нас у Facebook щоб не пропустити цікаву новину!