Жодну війну не виграли лише захищаючись – представник НАТО

Жодну війну не виграли лише захищаючись – представник НАТО

Жодну війну не виграли лише захищаючись, потрібен власний наратив для країни – що таке Україна, що таке бути українцем, які потрібно мати цінності та ідеї.

Про це пише Укрінформ.

Таку думку висловив директор центру передового досвіду НАТО зі стратегічних комунікацій у Ризі Яніс Сартс, виступаючи на міжнародній конференції “Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Жодну війну не виграли лише захищаючись. Я не кажу, що треба нападати на Росію. Я кажу, що потрібен і власний наратив – що таке Україна, що таке бути українцем, які цінності, які ідеї, за що варто жити і за що варто вмирати – ось що має бути встановлено. Так само і для будь-якої іншої країни. Також нам треба задіювати технологічні компанії. Як я і зазначав, я розглядаю зміни у цьому середовищі, ми поки що далеко не все бачимо, є значно більше нового, що з’явиться у цьому потоці. І якщо у нас немає корпоративних мереж з великими технологічними компаніями, буде нам надзвичайно важко – як нам, так і урядам вирішити ці питання”, – заявив Сартс.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні 7-8 листопада проходить міжнародна конференція “Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед”.

В рамках конференції 7 листопада вже виступив Президент України Петро Порошенко, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, Голова Верховної Ради Андрій Парубій та інші.