Земля, якою вона була більш 10 000 років тому. Таємниця неможливої карти Пірі Рейса

Земля, якою вона була більш 10 000 років тому. Таємниця неможливої карти Пірі Рейса

Цей артефакт, який прийшов до нас з Середньовіччя, зберігається в Стамбулі (Туреччина) в палаці Топкапі. Карта, створена адміралом Пірі Рейсом, нанесена на вироблену шкіру газелі на початку 16-го століття.

Пірі Рейс, до речі, не був знаменитим мандрівником чи воєначальником і не міг похвалитися серйозними військовими перемогами перед своїми більш відомими колегами, османськими флотоводцями. Швидше за все, ім’я його забулося б в історії, якби не його роботи в області картографії.

Про це пише “Перший цікавий канал”

Уже в наші дні фахівці, які вивчали карту, створену адміралом, прийшли до висновку, що вона вражає своєю точністю. Наприклад, на ній дуже докладно нанесено узбережжя Південної Америки, хоча в той час воно було практично не вивчено, берегова лінія Антарктиди зображена навіть точніше, ніж на сучасних картах і при цьому материк представлений без крижаного покриву (Антарктиду в 19-му столітті відкрили російські мореплавці Беллінсгаузен і Лазарєв).

Фото взято з сайту Яндекс картинки
Фото взято з сайту Яндекс картинки

На даний момент цей артефакт є одним з небагатьох підтверджених офіційною наукою, що ставлять офіційну історію під сумнів. Як вважають фахівці, які вивчали карту, створити її без застосування методів аерофотозйомки було неможливо.

Також на карті присутня розмітка широти і довготи. Ця карта явно була змальована з карти зі сферичною тригонометрією. Ідея карти має на увазі, що Земля має форму кулі.

У 1953 році вперше був сканований берег Землі Королеви Мод, яка знаходиться під величезною товщею льоду, і дані співпали з картою адмірала. Тобто на його карті зображена Земля, якою вона була більш 10 000 років тому.

Втім, Пірі Рейс ніколи не стверджував, що бачив на власні очі те, що малював. Навпаки він підсумовував відомості з давніх джерел.

Є думка, що картограф користувався документами, що залишилися від згорілої в 48 році до н. е. Олександрійської бібліотеки.

Можна сміливо вважати даний артефакт “головним болем” сучасних істориків. Він доводить існування більш розвинених цивілізацій в давнину, що володіли знаннями і технологіями, які нам тільки належить дізнатися.