Зеленський звернувся до українців із проханням не тиснути на наших воїнів.

Зеленський звернувся до українців із проханням не тиснути на наших воїнів.

Вже третій місяць, як українські воїни віддано захищають нашу державу від нападу російського агресора. Цілодобово, не покладаючи рук вони стирають окупанта із лиця землі. Але все ж таки це не фільм, який можна промотати вперед. Не все завжди йде за планом і не так швидко як би хотілося нам.

По цю сторону екрана все виглядає зовсім по іншому. Люди вже стомились від того, що ця війна на стільки затянеться. У людей не залишилося ні сил ні ресурсів, тому інколи в соціальних мережах вони висловлюють свої невдоволення та нерозуміння тої чи іншої ситуації.

Президент Володимир Зеленський звернувся до українців до цієї ситуації.

“Збройні сили нашої держави забезпечили нам усім хороші новини з Харківської області, поступово відтискають окупантів від Харкова”.

“Але хочу також закликати усіх наших людей, особливо тих, що в тилу, не поширювати надмірних емоцій. Не варто створювати таку атмосферу специфічного морального тиску, коли щотижнево, навіть щоденно очікуються певні перемоги.

Збройні сили України роблять усе для звільнення нашої землі і наших людей, для звільнення усіх наших міст – Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь і всіх інших”. – заявив глава держави