Зеленський заявив, що впровадить посаду віце-президента

Зеленський заявив, що впровадить посаду віце-президента

Шоумен Володимир Зеленський, який раніше оголосив про намір балотуватися в президенти України, заявив, що після перемоги він впровадить посаду віце-президента України. Відповідне відеозвернення він опублікував у Twitter.

Зеленський також представив кандидата у свої віце-президенти та запропонував користувачам соцмереж підтримати його хештегом #ЖекаДавай.

Повідомляє uareview.com

Старі політики звикли йти в президенти самі і владу більше ні з ким не ділити. Ну а я не жадібний, я залюбки розділив би президентські обов’язки з вірним заступником – своїм віце-президентом. Зрештою, я ніколи не любив виступати на сцені сольно, мені завжди комфортніше було працювати з партнерами по сцені. Тому і у своєму поході в президенти я буду не один“, – заявив Зеленський.

Одним з перших пунктів передвиборчої програми Зеленського стане створення посади віце-президента України.

Але поки посада ще не створена, я вже хочу представити вам того, хто її займе. Це мій багаторічний партнер по сцені – Євген Кошовий. Жека, іди сюди“, – сказав Зеленський.

А-а-а-ха-ха-ха!” – заявив Кошовий, який з’явився на кілька секунд у відео, після чого знову зник.

Євген буде їздити зі мною в передвиборчому турі усіма містами України. Ми разом будемо зачитувати зі сцени передвиборчу програму, травити жарти, кривлятись та імпровізувати – словом, все, як ви любите“, – зазначив кандидат у президенти.

Зеленський також додав, що квитки на його передвиборчий всеукраїнський тур скоро з’являться на офіційному виборчому сайті.

Нагадаємо, чергові вибори президента пройдуть 31 березня 2019 року у всіх виборчих дільницях країни.