Зеленський пояснив, чому уникає публічних виступів та інтерв’ю

Зеленський пояснив, чому уникає публічних виступів та інтерв’ю

Кандидат у президенти України розповів, чому уникає зустрічей з громадськими організаціями, журналістами та публічних виступів

Про це він розповів в інтерв’ю РБК-Україна.

“Я можу ходити кожен день, мене кличуть на якісь політичні програми. Кожен божий день. Не зараз, це почалося дуже давно. А тепер уявіть собі: а я не йду. Я вам поясню. Ваше інтерв’ю подивиться мільйон. А тепер уявіть, якщо я кожен день буду ходити, і до всіх журналістів? Поважаю всіх, не в цьому справа – це мій підхід, моя інформаційна політика”, – пояснив Зеленський.

Він стверджує, що поставив собі за мету саме такий підхід у спілкуванні з самого початку:

“Рідкісні появи, які зводять людей разом, об’єднують їх. Я хочу, щоб мене побачили. Це як у старі часи, ще в радянський час, всі бігли: “Що сьогодні? “Сімнадцять миттєвостей весни” або там “Слуга народу”. Один раз йде ця серія, в такий-то час, і всі про це знають. Де можна її побачити? Її можна подивитися по телевізору. Не важливо, є у тебе вдома телевізор чи ні. Так було раніше – у дворі сідали і дивилися. Ти єднаєш людей. Тому, як тільки люди відчують, що з ними говорять, що їх чують, і – найважливіше – їх голос дуже сильно впливає на зміни в країні, які починаються і з законодавчих змін, повірте мені…”, – пояснив кандидат у президенти України.