Заворушення в центрі Москви: Путіну висунули жорсткі вимоги, стягують поліцію, фото

Заворушення в центрі Москви: Путіну висунули жорсткі вимоги, стягують поліцію, фото

У центрі Москви під адміністрацією Путіна зібралися протестувальники повідомляють bn24.biz.ua.

У Москві пройшла акція протесту з вимогами відпустити полонених українських моряків і припинити війну з Україною. 

Близько двох десятків людей зібралися біля Адміністрації президента.

Спочатку планувалося, що акція пройде біля будівлі російського МЗС, але туди прибули кілька агресивно налаштованих прихильників існуючого режиму з руху SERB. Також поруч з міністерством чергували автобуси з поліцейськими. У зв’язку з цим учасники мітингу перемістилися до будівлі Адміністрації президента.
Кілька годин учасники акції проводили поодинокі пікети, змінюючи один одного. В руках учасники протесту тримали плакати: “Ні війні з Україною”, “Ні війні”, “25 листопада Росія вчинила акт військової агресії. У Керченській протоці були атаковані і захоплені 3 корабля ВМФ України”.

Організатор акції Сергій Ожич впевнений, що якщо раніше агресія Росії щодо України носила гібридний характер, то 25 листопада вона переросла у відкриту агресію.
“Атаковані три корабля, є поранені, команда захоплена в полон. Ці дії призвели до того, що в деяких областях України введено військовий стан. За неофіційною інформацією, до західних кордонів РФ стягуються війська і військова техніка. Можливо, ми сьогодні стоїмо на порозі великої масштабної війни, і у нас, в Росії, громадянське суспільство повинно сказати цьому немає. Я не хочу, щоб почалася велика війна”, – підкреслив Ожіч.

Також організатор акції протесту додав, що хоче відновлення миру був відновлений, а захоплені території повернулися Україні, щоб відносини між країнами були мирними і рівноправними”, – додав він.

Крім того, учасники акції читали вірші і заспівали Гімн України.

На місце прибув наряд міліції, однак обійшлося без затримань.