Заварили, тепер їжте! США почали депортувати росіян, які вирішили пересидіти війну

Заварили, тепер їжте! США почали депортувати росіян, які вирішили пересидіти війну

Заварили кашу, тепер їжте її ложками, а не втікайте у загниваючий Захід.

США непомітно відновили депортації до Росії, зокрема нещодавно було депортовано росіянина, який шукав притулку у Штатах, бо боявся мобілізації на батьківщині.

Про це пише Тhe Guardian.

Видання нагадує, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну США призупинили депортації до РФ.

Однак минулих вихідних молодий росіянин, який приїхав до США, рятуючись від спроб російського диктатора Володимира Путіна мобілізувати громадян на війну в Україні, був несподівано депортований зі США назад до Росії.

Імміграційна та митна служба США заявила цього тижня, що здійснює висилку в країни, в тому числі в Росію, відповідно до керівних принципів висилки з США.

Коли саме відновилися депортації до Росії, невідомо. Білий дім не відповів на запит видання про коментар.

Адвокатка з Техасу Дженніфер Скарборо повідомила виданню, що серед її клієнтів четверо росіян, які попросили притулку в США через страх бути мобілізованими в РФ.

Співробітники імміграційної служби повідомили їй, що одного з її клієнтів депортували на вихідних, і пояснила, що з огляду на його правовий статус і вид на проживання, вона не сумнівається, що його вивезли до Росії.

Двоє інших клієнтів Скарборо мають наказ про примусове видворення й можуть бути депортованими до Росії в будь-який момент, сказала вона.

За словами адвокатки, співробітники імміграційної служби вирішили, що страх перед призовом до армії не відповідає критеріям визначення “достовірного страху”, і кожен з них подав апеляцію до імміграційного судді, який погодився з тим, що вони не відповідають критеріям.