ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ СОБІ ЗАЛІЗНО: 7 РЕЧЕЙ, ПРО ЯКІ НІКОЛИ НЕ ВАРТО ПИСАТИ У ФЕЙСБУЦІ

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ СОБІ ЗАЛІЗНО: 7 РЕЧЕЙ, ПРО ЯКІ НІКОЛИ НЕ ВАРТО ПИСАТИ У ФЕЙСБУЦІ

Фейсбук дозволяє нам залишатися на зв’язку з друзями і сім’єю, де б ми не були. Ще це спосіб подолати час і кілометри, отримуючи освіту і заробляючи гроші, пише Україна сьогодні.

Однак, в той же час, якщо ви опублікуєте щось не те, це може зрyйнувати вашу репутацію. Те, що ви постите, сильно впливає на вас і на тих, з ким вас асоціюють. 

Тому думайте перед тим, як щось постити, адже ви ділитеся особистою інформацією з мільйонами користувачів, і це може обернутися проти вас.

Отже, ось що ніколи не варто постити на Фейсбуці:

1. Одержимість любов’ю.

Фото з вашою коханою людиною – це мило, але якщо ви постите їх занадто багато і занадто часто, це говорить іншим, що ви не впевнені в собі. Зосередьтеся на вашому коханні в реальності.

2. Фото ваших дітей.

Ця інформація може бути неймовірно нeбезпeчною, якщо потрапить в погані руки. Ваша сім’я – найважливіше у вашому житті, і постити особисту інформацію про своїх дітей (де вони живуть або в яку школу ходять) може стати надбанням громадськості.

Захистіть своїх дітей. Це не означає, що взагалі не можна постити їх фото, але обмежте їх кількість і перевірте своє оточення, щоб переконатися, що ніхто не зможе скористатися вашою особистою інформацією.

3. Паролі та номери рахунків.

Це особиста інформація, якою ніколи не можна ділитися в інтернеті заради власної ж безпеки. Якщо вам потрібно повідомити кому-то ці дані, робіть це особисто або по телефону.

4. Розповідати про свої будні.

Заради своєї безпеки краще не постити, у скільки ви встаєте, коли йдете на роботу, тренування, або чим ще займаєтеся протягом дня. Недоброзичливці можуть скористатися цією інформацією проти вас, знайшовши момент, коли вас немає вдома.

5. Говорити про свою роботу.

Ви не повірите, але є випадки, коли людей звільняли після того, як вони негативно писали про свою роботу в мережі. Діліться своїми успіхами і переживаннями особисто з друзями і рідними.

Якщо ви хочете зробити рекламу своєму роботодавцю, створіть сторінку своєї фірми і відокремте особисте життя від професійного.

6. Вашу адресу або номер телефону.

Ваші друзі і рідні знайдуть, як з вами зв’язатися. Ділитися цією інформацією в мережі небезпечно. Якщо ви змінили номер, не постіть його онлайн для всіх.

Також небезпечно ділитися своїм місцезнаходженням, інакше зловмисники можуть скористатися цим, наприклад, погpaбувавши ваш будинок, коли ви кудись поїдете.

7. Висловлювати ненaвисть.

Негатuвні коментарі або чужі неналежні фотографії нікому не зроблять краще. Зіпсована репутація наздожене вас.