Захворів чи переїв… ось в чому питання. Політолог розповів про неприємний прогноз для Кадирова.

Захворів чи переїв… ось в чому питання. Політолог розповів про неприємний прогноз для Кадирова.

Важко не помітити те, що із главою Чечні Рамзаном Кадировом творяться незрозумілі речі.

В нього змінився зовнішній вигляд до невпізнання. За дуже короткий термін його в прямому сенсі цього слова рознесло так, що страшно й дивитися.

На днях він навіть відреагував, на масове поширення інформації про те що він хворий, та запевнив, що з ним все добре і що він “полон сил”. Хоча по ньому й не скажеш…… Підтвердженням цього є той факт, що політтехнолог Борис Тізенгаузен в інтерв’ю “Главреду”зазначив той факт,що ситуація із Кадировим більше схожа на отруєння.

Главу Чечні Рамзана Кадирова могли отруїти – це цілком можливий варіант. І за цим може стояти країна-агресорка Росія, де активно займаються розробкою нових видів отруйних речовин. Він зазначає, що в РФ отруєння уже перейшло у розряд “національної забави”.

Тим більше, що в Росії отруєння – це взагалі національна забава. Труять всіх і всім, відомими і невідомими речовинами. На жаль, Росія в плані отруйних речовин серйозно просунулася (і я зараз говорю не тільки про “Новачок”)”, – сказав Тізенгаузен.

Він нагадав, що одного з найближчих помічників Кадирова Апті Алаудінова теж раніше намагалися отруїти, і робили це нестандартним способом – відправили отруту в конверті, і вона подіяла, як тільки він відкрив конверт.

“А зараз є і нові розробки, які дозволяють фактично потиснути руку Кадирову і за кілька днів у того серце схопить. Тому все може бути”, – сказав політтехнолог.

При цьому Тізенгаузен не відкидає варіанту, що причиною проблем зі здоров’ям у Кадирова може бути і не отруєння, а, до прикладу, нестриманість в їжі або ще в чомусь чи нервові зриви.

У всякому разі, що б не було причиною його різкого набору ваги, ми надіємось що залишилось йому ще трішки….