З’явилось фото, як може виглядати президентський автомобіль Джо Байдена

З’явилось фото, як може виглядати президентський автомобіль Джо Байдена

Як відомо, новообраний президент США Джо Байден є прихильником глобального переходу транспорту на відновлювальні екологічно чисті джерела енергії. Це може стати причиною переходу і першого автомобіля країни на електричний двигун.

Обраний президент США Джо Байден разом з Білим домом отримає в своє розпорядження і американський автомобіль №1: знаменитий лімузин Cadillac One на прізвисько The Beast.

З 1993 року президентський автомобіль являє собою лімузин виробництва General Motors з “обличчям” Cadillac. Останньою версією був “звір” Дональда Трампа, представлений в 2018 році.

Він був побудований на платформі вантажівки GMC TopKick, броньований по вищій категорії і важив понад 6800 кілограмів. Джо Байден може продовжувати використовувати the Beast або замовити новий лімузин.

Якщо він все-таки вирішить вибрати останній варіант, як може виглядати новий президентський лімузин? Враховуючи, що пріоритетом розвитку автомобільної галузі Байден оголосив загальну електрифікацію, видання GM Authority зобразило The Beast броньованим лімузином з фронтальною частиною від електричного кросовера Cadillac Lyriq, який був показаний в серпні 2020 року.

Також стало відомо, що Байден має намір пересадити американських чиновників на електрокари. Так, що дуже ймовірно, вже найближчим часом світ отримає потужний екологічний тренд у сфері автомобільної індустрії та культури споживання її продукції.

А Екоінвест нагадує, живіть відповідально і все буде файно!