Видається, можно впасти ще нижче: Мосійчук потрапив у черговий скандал

Видається, можно впасти ще нижче: Мосійчук потрапив у черговий скандал

Народний депутат Ігор Мосійчук звинуватив учасників ЛГБТ-параду в тому, що вони нібито використовують дітей для своїх «спекуляцій на сексуальній темі» й опублікував фото неповнолітніх учасників «КиївПрайду». Як виявилося, на одному з них зображена 16-річна донька волонтера і вона не лесбійка, передають Патріоти України.

«На фото зовсім юні хлопці і дівчата, яких збоченці вивели під свої прапори. Використовувати дітей для відробляння грантів спекуляціями на сексуальній темі – це саме огидне, що тільки може бути. Коли неповнолітніх виводять на гей-парад, це вже не просто гомосексуалізм, це – педофілія», – написав нардеп в Facebook.

Він додав, що направить в правоохоронні органи заяви про злочин за фактом «розбещення неповнолітніх». Волонтер Тім Златкін, донька якого зображена на одному з фото, опублікованих Мосійчуком, пояснив її участь в ЛГБТ-параді.

«Вона не лесбійка, а дівчинка зі своїми політичними поглядами. З якими я не згоден, але це вибір повнолітньої людини. Тому прошу особисто, а ви знаєте мене і мій номер телефону, не використовувати у будь-яких політичних сварках її зображення», – зазначив активіст.

Вподобайте нас у Facebook щоб не пропустити цікаву новину!