Вибори 2019: Фізіогноміст розповів, про що “говорить” міміка кандидатів (відео)

Вибори 2019: Фізіогноміст розповів, про що “говорить” міміка кандидатів (відео)

Про це в ефірі ObozTV розповів фізіогноміст Олександр Іванов, передають Патріоти України.

Він зазначив, що чинний президент продовжує користуватися створеним п’ять років тому образом, який наразі є негнучким.

“Що стосується Зеленського, то з його міміки можна сказати, що він людина, яка бере відповідальність за власні вчинки і слова, принаймні досі робив це. Його не можна назвати одним із найсміливіших, але він і не боягуз, що видно із пропорції його щелепи. У політиці, як і в комерції, виграє власник широких і міцних щелеп. Щодо Порошенка, то це людина, яка прораховує все, діє за логікою, за допомогою цифр”, — сказав він.

Принципи, за якими працює чинний президент, можуть спрацювати у контексті комерції, а от у політиці вони менш успішні, пояснив фізіогноміст.

“Петро Порошенко експлуатує один образ — “батьківський”, який за все хвилюється. Спочатку це працювало добре, зараз уже недієве. Щодо Зеленського, який ще не був у політиці, те, як він розвернеться, ми побачимо у перші півроку. Його образ, який він показував на сцені “95 кварталу” — це не політика, це швидше за все піар. Я згоден з думкою, що він був інструментом політичних ігор. Але зараз, коли треба домовлятися, петляти, прогнозувати ситуацію на 10 кроків вперед, — ось це вже буде справжня політика”, — додав Іванов.