Все пропало… В Кремлі виють від безсилля. Шалені ресурси вкинуті у пропаганду просто згарають

Все пропало… В Кремлі виють від безсилля. Шалені ресурси вкинуті у пропаганду просто згарають

На росії виють в кремлівських кабінетах від того, що всі ресурси кинуті на міжнародну дискредитацію України з метою зриву поставок важкого озброєння в Україну пішли наче пісок крізь пальці, а результату немає. Не працює ні пропаганда, не допомагає агенту ні підкуп.

Путін витратив шалекні суми коштів платників податків росії на вкидання у західну пресу фейсків про продаж закордон зброї, яку надають Україні партнери. Щопправда це породило певні внутрішні політичні протистояння, а тому українцям варто звернути увагу які українські політики збільшують активність в унісон російської пропаганди.

Виявилось, що преставники російської агентури простямо десяти років скуповують захінді новинні ресурси для того, щоб сьогодні транслювати потік російської брехні.

Але все ж як би не намагалися в РФ очорнити нашу країну, ці фейки в Україні повністю спростовують одразу декількома способами.

“Що вивезуть артилерійську установку “Цезар” або “Краба” 40-тонного. Ми що, ідіоти – замість того, щоб воювати, будемо вивозити на базар?” – відреагував на російські фейки міністр оборони України Олексій Резніков. 

Крім того, озброєння, яке Україна отримує від Заходу, – сучасне, воно має GPS-трекери, за якими іноземні партнери можуть дуже легко відстежити його місце розташування. Більш того, за словами міністра оборони Олексія Резнікова, деякі іноземні партнери вже приїжджали в Україну для контролю і моніторингу західної зброї.