Вони безцінні! Як я використовую шкурки від мандаринів. 3 ефективні способи

Вони безцінні! Як я використовую шкурки від мандаринів. 3 ефективні способи

Сьогодні ми вам розкажемо про три ефективнні способаи застосування шкурочок від мандарина.

Ймовірно, кожному буде цікаво дізнатися як використовувати такий інгредієнт, який найчастіше всі викидають.

1. Кладемо скоринки від мандаринів на пергаментний папір і поміщаємо на батарею або інше тепле місце. Коли скоринки висохнуть (приблизно близько 24 годин) перемелюємо їх в кавомолці. Але трохи варто залишити і розділити на маленькі шматочки. Ці шматочки додаємо в чай, можна разом з часточкою лимона – виходить дуже смачно і ароматно!

2. До подрібнении шкірочок додаємо корицю і ванільний цукор (пропорції по смаку, але ванілі кладемо менше ніж інших інгредієнтів)  виходить відмінна ароматизована суміш для будь-якої випічки, яка додасть тонкий аромат мандарина Вашій страві. До речі скоринки мандарина дають кращий аромат ніж апельсинові, оскільки останні гірчать і не дають тонкого аромату. Апельсинові скоринки також можна використовувати просто як ароматизатор в шафі.

3. Подрібнені скоринки пригодяться в домашній косметиці. Одна з масок для обличчя робиться за допомогою саме цього інгредієнта. 1 таблетку аспірину розчиняємо в 0,5 чайної ложки теплої води, додаємо 1 чайну ложку сметани і 1 чайну ложку подрібнених кірок. 

Можна замінити сметану (чергувати) медом або будь-яким рослинним маслом. Така маска має підтягаючий і очищуючий ефект, заспокоює і робить шкіру пружною. Не можна наносити на область навколо очей або якщо є ранки на шкірі.