“Вона крута!” – Соцмережі сколихнув випадок на пропагандистському каналі в РФ.

“Вона крута!” – Соцмережі сколихнув випадок на пропагандистському каналі в РФ.

Адвокат Дмитро Захватов приїхав в ОВД “Останкинское”, але в поліції йому сказали, що Марини Овсяннікової там немає, повідомляють російські телеграмканали.

Де зараз знаходиться відважна дівчина, що показала антивоєнний плакат в прямому ефірі програми “Час”, правозахисникам невідомо.

Між тим, соцмережі сколихнули тисячі постів захоплення і підтримки, в адресу Марини користувачі соцмереж називають її справжнім Героєм Росії і героєм журналістики.

За словами колишньої колеги Овсянникової, вона багато років пропрацювала продюсером новинних програм на “Першому” і вважалася одним з кращих фахівців у своїй області: “вона крута!”.

Перед тим, як вийти в ефір «Першого» з антивоєнним плакатом, співробітниця каналу Марина Овсяннікова зняла цю заяву (якщо відео не відкривається переходьте сюди). Зараз вона у відділенні поліції, правоохоронці вирішують, як її покарати.

Вона вважає: те, що відбувається в Україні, — це злочин, Росія — країна-агресор, а відповідальний за агресію — Володимир Путін. “Мій батько українець, а моя мати – російська”, – розповіла Овсяннікова.

“Ще десять поколінь наших нащадків не відмиються від ганьби цієї братовбивчої війни”, – заявила Марина. Вона закликала не боятися та виходити на мітинги.

Раніше на тому ж «Першому каналі» закрилася гумористична програма «Вечірній Ургант», що її ведучий, який не підтримував війну Путіна, виїхав із Росії. Щоправда, сказав, що поїхав у відпустку.