Вхід заборонено! В які стародавні міста досі не пускають туристів

Вхід заборонено! В які стародавні міста досі не пускають туристів

Наша планета зберігає безліч таємниць, в тому числі, пов’язаних з давньою історією. 

Стародавні міста і руїни є вкрай популярними серед туристів. Тут можна доторкнутися до давньої історії та відчути себе частиною чогось більшого. Однак не всі історичні місця доступні для рядового мандрівника. Деякі найстаріші міста закриті для туризму з різних причин.

Про це пише Екоінвест за матеріалами selfmadetrip.com.

Мекка

Старовинне місто закрите для відвідувань немусульманами. Потрапити сюди неможливо для європейського туриста. Єдиний варіант – в складі паломників, проте така подорож також має свої складності.

Мекка – древнє місце з насиченою історією на заході Саудівської Аравії.

Це святилище для мусульман, повністю закрите для туристів.

Медина

Другий найстаріший і важливе місто для мусульман після Мекки також не можна відвідувати. 

Перебувати тут можуть лише мусульмани в якості паломників. Туристам в Медину в’їзд заборонений законодавством Саудівської Аравії.

Дата заснування міста невідома, проте сходить до історії до нашої ери.

Ур

Старовинне місто-держава стародавньої Месопотамії зараз розташоване на території Іраку.

Ур існував з четвертого століття до нашої ери і зберігає останки великої цивілізації.

На території Ура проводилося безліч розкопок, проте для туристів шлях сюди замовлений в зв’язку з нестабільною політичною обстановкою в країні.

Повелья

Старовинний італійський острів, перші згадки про який відносяться до 421 року, закритий для відвідувачів. Причиною цього стали події 16 століття, коли на острові збирали хворих на чуму, а останки померлих спалювали. Це робилося для того, щоб запобігти епідемії.

У острова довга зловісна історія, безліч назв: «Обитель загублених душ» або «Ворота пекла».

Лагуніта

Не так давно в Мексиці було виявлено найдавніше місто цивілізації майя. Археологи впевнені, що знайдені руїни заповнять прогалини в історії стародавнього народу.

А поки проводяться невтомні розкопки і дослідження, відвідати Лагуніту проблематично.

Помпеї

Відвідати Помпеї можна, так як офіційно пам’ятка відкрита для туристів. Однак доступні для мандрівника місця не являють собою ніякої цінності. 

Місця розкопок, стародавніх артефактів і які становлять найбільшу цінність у частині стародавнього міста туристам заборонено відвідувати.

Можливо, колись туристам вдасться доторкнутися до древніх таємниць, які зберігають ці місця. Однак на сьогоднішній день залишається задовольнятися лише рідкісними знімками і загальнодоступною інформацією.