Віталій Черняков, хто він: Факти про нападника на Порошенка під ДБР

Віталій Черняков, хто він: Факти про нападника на Порошенка під ДБР

У Києві 25 липня після виходу Петра Порошенка з допиту біля будівлі Державного бюро розслідувань стався інцидент і бійка. Четверо невідомих напали на автомобіль п’ятого президента України.

Напад під будівлею Державного бюро розслідувань на автомобіль, в якому перебував п’ятий президент України Петро Порошенко, здійснив професійний “активіст” Віталій Черняков. Про це Прямому повідомив народний депутат Володимир Ар’єв, передають Патріоти України.

“Одного з них я знаю давно. Це такий собі Віталій Черняков, який є професійним, так би мовити, “активістом”, який займався завжди тим, що влаштовував атаки на будівництва, а потім раптом в нього в тих будинках, проти яких він виступав, виявлялася квартира”, – заявив Ар’єв.

За його словами, до провокацій проти Порошенка все свідчило, що вони відбудуться. “Якраз він виходив, коли був дощ. І, вочевидь, інших провокацій вдалося уникнути через те, що явно вони були зроблені під камери. Бо журналісти брали коментарі у Петра Порошенка не на виході із ДБР, а всередині приміщення. Гроза, злива була. І під самим входом чергувала група таких крикунів, що називається, з мегафоном”, – додав політик.

Він зазначив, що поліція спочатку підбігла, намагалася просто розборонити, а далі нападники почали тікати. “За ними 15-20 поліцейських кинулися, але не відомо, чи зловили. Якраз дуже цікавий момент буде, чи зловила поліція тих нападників, і що це за особи. Все це відбулося досить швидко. Відео було знято і журналістами, і блогерами, які були поруч. Але я можу сказати одне. Очевидно, схоже на те, що повертаються часи Януковича і спроби залякувати опозицію, спроби залякувати людей, які можуть критикувати нинішню нову владу, і, вочевидь, тих людей, які, можна сказати, є достатньо сильними суперниками чи можуть бути в майбутньому для нинішньої влади, та нести їм, як вони вважають, загрозу. І, вочевидь, це початок залякування політичних опонентів”, – підсумував Ар’єв.

Вподобайте нас у Facebook щоб не пропустити цікаву новину!