Він приїхав жити в Крим, а потім налякиний втік і розповів про реальне життя на півострові (ВІДЕО)

Він приїхав жити в Крим, а потім налякиний втік і розповів про реальне життя на півострові (ВІДЕО)

Як виявилось прижитись в Криму не легко навіть тим, хто ще недавно кричали “Кримнаш”… Ось це одна історія

Росіянин Ілля Донецков, який спробував переїхати з Ленінградської області в захоплений Росією Крим, повернувся додому і поскаржився на життя на півострові. Відповідний відеоролик він опублікував на YouTube.

За його словами, першим мінусом життя на окупованому півострові є низькі зарплати, які в 2-3 рази нижче, ніж в Ленінградській області.

“Реальний приклад: “Ну так, я тут товаришеві днями кажу: “Займи 20 тисяч”. А він мені: “Займи 20 тисяч – для мене це як поторкай місяць”. Поганий рівень сервісу скрізь, де надаються послуги, можуть нагрубити на рівному місці і погано виконати свою роботу”, – поскаржився Донецков.

Крім того, росіянин повідомив про поганий стан медицини на півострові, дорогі ліки і високу вартість на інші продукти.

“Мало товарів хорошої якості за прийнятні гроші. Відсутність (практично) мережевих магазинів. Відсутність нормальних банків. Проблема з дозвіллям. Воно є, але необгрунтовано дорого, або там все сумно; навіть банальні кафе сходити – небудь розоришся, або це буде СРСР”, – сказав він.

Крім того, люди на анексованному півострові можуть зіткнутися з проблемами при оформленні віз через відсутність консульств. Здійснити інтернет-замовлення на півострові викличе окремі труднощі. Разом з тим він поскаржився на високу вартість доставки і завищені ціни на машини. За словами Донецкова, люди в Криму продають б/в речі за скаженими цінами.

Єдиним плюсом життя в Криму громадянин РФ назвав клімат, однак на цьому переваги закінчуються.