Відео: винаходи, які могли змінити життя людей, але виявилися під забороною

Відео: винаходи, які могли змінити життя людей, але виявилися під забороною

Людство не перестає вирішувати нові технологічні завдання, періодично продукуючи корисні винаходи. Багато з них входять в наше життя, спрощуючи його, інші з яких-небудь причин залишаються непоміченими, хоча за певних умов могли б вирішити багато проблем.

Чому речі, здатні кардинально змінити буденність, про які знають у вузьких наукових колах, не набули поширення?

Двигун Бенкса

В середині минулого століття радянські металурги Курдюмов і Хандрос отримали речовину, здатну стати основою природного джерела енергії. Це був нитинол – сплав титану і нікелю, що має властивість відновлювати форму після деформації. Повернення до колишнього стану відбувається при незначній зміні температур, що давало можливість використовувати його для безперебійної і зовсім незатратної технології отримання енергії.

Непереможний сплав з титану і нікелю

Ефект пам’яті форми був застосований при створенні безперервно працюючого двигуна Бенкса. Поширенню джерела безкоштовної енергії завадили інтереси людей великого бізнесу, в чиїх руках знаходяться забезпечувальні електростанції.

Генератор Хендершот

Майже 100 років тому світ дізнався ще про одну безпаливну систему, здатну виробляти енергію, про генератор Хендершот. Американський фізик-винахідник Лестер Хендершот вдало припустив, що виробляти енергію можна за допомогою 2-х котушок, що між собою резонують і на які впливає постійний магніт.

Генератор з доступних предметів

Перший пристрій було зібрано в 1927 році. Але після визнання винаходу і хвалебних відгуків Лестора оголосили шарлатаном. Учений не зніяковів і до 1960-го р створив ще 2 робочі моделі. У пояснювальному посібнику він порівнював з магнітом Землю, яка може генерувати щомиті сотні млрд вольт. Джерело безкоштовної енергії до цих пір не знайшло застосування, але в цілях ознайомлення з принципом роботи, кожен може зібрати його з підручних засобів.

Біорезонатор Райфа

Винахідник перших оптичних мікроскопів Роял Райф на початку 1930-х р.р. створив апарат під назвою «Рентгенівські промені», який за допомогою особливих вібрацій, на думку автора, знищував бактерії, що викликають небезпечні захворювання. Незважаючи на 13 описаних випадків лікування, пристрій було визнано антинауковим, що знищило кар’єру Райфа.

Так виглядав перемагаючий багато хвороб прилад

Як творець технології, здатної боротися з вірусами гепатиту, зупиняти зростання ракових клітин, прозваний шарлатаном, вчений часто виступав в якості обвинуваченого в суді. В результаті його рахунки обнулили, лабораторію розграбували, а використання апарату визнали незаконним в США. Сьогодні застосування методу відновилося, але про наукове визнання мови поки не йде.

Генератор Серла

Ще в дитинстві майбутній фізик Джон Серлом у насх бачив формули і схеми. Навчившись використовувати цю інформацію, він створив генератор, який діє на основі кільцевого магніту і вільно рухомих магнітних роликів. Цей пристрій несподівано для наукового світу став наочним прикладом антигравітації, але далі ситуація складалась класичним чином, Серла піддався нападкам і гонінням.

Схематичне зображення «вічного двигуна» Серла

Після численних успішних дослідів його оголосили божевільним. А потім, звинувативши в крадіжці електроенергії, яку виробляв сконструйований ним генератор, посадили майже на рік до в’язниці. 

Втім, його доля не відрізняється від історій інших творців джерел безкоштовної енергії. Як би там не було але сьогодні більшість тих, хто намагаються вникати в подібні технології стверджують, що нескінченне і безкоштовне виробництво енергіі в кожному будинку абсолютно не вигідне великим енергетичним промисловцям, що наживаються на продажу цього ресурсу.

Технології Болотова

Безумовно варто дізнатись зокрема про науку одного із найбільш загадкових вчених сьогодення Академіка Бориса Болотова, який народився в Росії, але проживає і займається наукою в Україні.

Зокрема цікавими є дослідження цього вченого у сфері так званого холодного ядерного синтезу, що зданет здійснити перетворення в усіх сферах життя людини. Болотов також, що не дивно зазнав. та продовджує зазнавати гонінь в усіх сферах досліджень. У відеоролику сам вчений роказує про один із фактів існування холодного ядерного синтезу що неможливо спростувати, оскільки він відбувається в природі незалежно від нашого до цього відношення.

Також вченим стало відомо про біотрансмутаціі, а також чому не вийшов в масове виробництво автомобіль, що працює на воді, дивіться у відео.