Відео. “Скабєєва відпочиває!.. Бєня гарно платить?” Журналістка Наталія Мосейчук вийшла з себе у прямому ефірі політичного ток-шоу “Право на владу”

Відео. “Скабєєва відпочиває!.. Бєня гарно платить?” Журналістка Наталія Мосейчук вийшла з себе у прямому ефірі політичного ток-шоу “Право на владу”

Українська журналістка і ведуча Наталія Мосейчук “вибухнула” в прямому ефірі політичного ток-шоу “Право на владу”.

Свою позицію щодо тиску на журналістів вона висловила після виступу кандидатки в народні депутати від партії п’ятого президента України Петра Порошенка “Європейська солідарність” Софії Федини.

Повідомляє galicia-news.com.ua

“Я закликаю вас, тому що ваші відсотки на виборах будуть залежати від того, що ви говорите, вибачте, ротом. Я вас дуже прошу не казати нечисть, не казати “табуретки” на зелених, чи як ви їх там називаєте, не посилайте когось виїжджати з країни, бо це наша країна і ніхто тільки за вашим наказом звідси не поїде!” – сказала Мосейчук.

“Я це все на собі випробувала за останні ефіри перед президентськими виборами, коли боти посилали мене, коли мені розповідали, куди я повинна була виїхати, що повинна була намазати на хліб, хоча я цього не говорила. Це були спущені ваші пси, які просто розривали мене як журналіста!” – продовжила вона.

Водночас Мосейчук обурилася, що в мережі її порівнюють із російською пропагандисткою Ольгою Скабєєвою.

Нагадаємо, що в прямому ефірі Софія Федина закликала главу держави Володимира Зеленського піти у відставку за порушення закону.