Ваші думки – не ваші! Відкриваємо завісу таємної маніпуляції нами

Ваші думки – не ваші! Відкриваємо завісу таємної маніпуляції нами

Можливо для когось дана інформація буде цікавою та повчальною.

Не нам вас вчити і щось розповідати, ви і так все добре розумієте і знаєте, про те, наскільки серйозно спеціально навчені люди займаються вивченням впливу на спосіб мислення мас і окремо взятої людини. Відбувається всебічне маніпулювання «шаблонністю» мислення. І поступово люди звикають мислити саме так, «шаблонами».

А з «шаблонів» що можна зробити? Можна вибудувати алгоритм, який зокрема може передбачати і зовнішнє чітке управління.

А тепер уявіть, знаючи заздалегідь поставлені завдання і знаючи варіанти відповідей, рішень на конкретно поставлене завдання, пропозицію можна дуже точно визначити алгоритм мислення окремо взятої людини.

І тепер для того що б отримати бажаний результат, досить лише спровокувати точку входу у заздалегідь підібрану пропозицію. Людина сама того не розуміючи, стає легко керованою. Вона вважає і переконана, що до цього сама додумалася. Вчинила так, а не інакше, тому що сама цього захотіла.

Тепер про джерела думки самої людини. Дуже ймовірно, що навіть зараз ви ще переконані, що у вас самих лише одне джерело думки? І звичайно, думаєте що на внутрішнє рішення, прийняти або зробити конкретний вибір, образно висловлюючись «ставите печатку прийнято» впливаєте виключно ви самі?

Це не так.

Досить зрозуміти з чого «складається» сама людина. Тіло у вас точно є, ви з цим погодитеся впевнено. Тіло багато чого хоче, по суті, у більшості людей це набільше джерело мислення.

Але, як би наука не пнулася про «матеріальність» світу, людина так і не може контролювати власним бажанням кровотоку, серця, чітко управляти своїми органами як руками і ногами, тай загалом багато чого не може. Для цього і є той самий тілесний інстинктивний розум, може, комусь зрозуміліше буде, мозок. І це він хоче, пити, їсти, ніжиться, лінуватися і т.д.

Ще є свідомість. Ви пам’ятаєте такий вислів «побут визначає свідомість»?

Що б довго не розсосолювати, ви і самі можете подумати добре і зрозуміти, як у людини формується свідомість. Виховання, правила, то можна, то можна. Це неможливо. А це можливо, закони. «Шаблони» вище написані і безліч іншого – вплив ззовні.

Як ви вважаєте, ваша свідомість може бути ще одним джерелом думки?

Припустимо, вашому тілу чого закортіло, а ось не можна це зробити тут і зараз згідно з правилами, в яких переконана свідомість. Хто приймає рішення зробити чи ні, це тут і зараз або потім? Ви? А у якому ви повинні бути стані щоб вибір змінився?

Тепер візьмемо, скажімо, захоплення людиною танцями, творчістю, просто любити людину, жертвувати собою заради когось. Людина чинить так, тому що так вчать правила «прошиті» в свідомість? Чи тому що так хоче саме тіло? Подумайте.

І оскільки більшість не може навіть здогадатися про наявність різних джерел “своєї” думки, більшості легко можна підсунути зовсім іншу думку від чужого джерела. І вуаля, дюдина буде вважати «чужі» думки своїми.

І можете навіть не сумніватись, що захоплена таким чином людина прийме потрібне маніпулятору рішення, досить лише створити фізичні умови і «прошити» свідомість.

Сподіваємося, ви розумієте, яку інформацію ми намагаємось вам донести… Подальші роздуми можете викласти у коментарях.