В росії винних не шукають, а призначають. Захарова призначила винних за конфлікт Сербія-Косово

В росії винних не шукають, а призначають. Захарова призначила винних за конфлікт Сербія-Косово

Що би і де не трапилось, а росія розказує свій “сон рябої кобили” про страшне НАТО, яке хоче на всіх напасти. Не стала виключення і ситуація із загостренням між Сербією та Косово.

Ще ніхто не свтиг зробити якихось заяв із сторін між якими виникло загострення, як росія вже все знає… А знає вона що конфлікт Сербії і Косово нібито почався через “зовнішній вплив” Євросоюзу і США на Приштину.

І ліпить горбатого до стіни не хто-небудь ціла представниха МЗС РФ Марія Захарова.

“Лідери косоварів знають, що серби не залишаться байдужими, коли мова йде про пряму атаку на їхні свободи, і навмисно йдуть на загострення, щоб запустити силовий сценарій. Зрозуміло, на вістрі атаки знаходиться і Белград, який Захід хоче додатково “нейтралізувати” косовоалбанськими руками”, – заявила Захарова.

Надувши свої щоки вона також закликала Приштину, за якою нібито “стоять ЄС і США”, до припинення “провокацій”.

Варто зауважити, що конфлікт між Сербією і Косово загострився через те, що 1 серпня в силу вступають нові норми, згідно з якими косовські серби з виданими Сербією номерними знаками на авто, повинні переоформити їх на знаки Косово. Крім того, громадянам Сербії на території частково визнаної держави видаватимуть тимчасові документи, які замінять сербські.