В НАТО вражені результативністю української ППО попри її застарілість

В НАТО вражені результативністю української ППО попри її застарілість

В тому стані який зараз існує українська ппо днями змогла збити сім із восьми ракет, які були запущені росією по Україні.

Країни НАТО вражені майстерністю наших захисників які забезпечуються функціональність ППО існуючими засобами. Звісно ці засоби не можуть ефективно протистояти всім видам раке, якими росія обстірлює територію України, говотить речник Командування ПС ЗСУ полковник Юрій Ігнат

Будь-яка протиповітряна оборона не гарантує абсолютні 100% захисту. До того ж ворог намагається всіляко перехитрити нашу систему ППО, використовуючи слабкі місця, рельєф місцевості, дані повітряної розвідки, агентури. Та завдяки успішній взаємодії та зростанню професійності бачимо хороший результат. Проте висока ефективність стосується у першу чергу крилатих ракет. Найчастіше збиваються ракети, що летять з типовою швидкістю, близько 900 км на годину. Це ракети Калібр, ракети типу Х-555, Х-101. Це — також складна ціль, але реалістичніша.

Як відомо сьогодні на озброєнні ЗСУ має в основному засоби, які вироблялися у 80-х роках, а розроблялися ще у 70-х, протидіяти високошвидкісним ракетам — вкрай проблематично.

Для того, аби ефективніше збивати ракети типу «Іскандер», яка летить зі швидкістю понад 8 тис. км на годину, і радянську Точку-У, яка вражає ціль зі швидкістю понад 4 тис. км за балістичною траєкторією, або ж «Онікс», необхідні західні системи протиповітряної та протиракетної оборони, — додав полковник Юрій Ігнат.