В древньому похованні знайдено амулет, який відключає електротехніку

В древньому похованні знайдено амулет, який відключає електротехніку

Нещодавно в Мексиці проводили розкопки стародавнього поховання, яке виявилося випадково. Вони були знайдені по слідах древніх артефактів, які постійно знаходили місцеві фермери.

Про це пише Екоінвест за матеріалами Альтернативної історії.

Амулет був знайдений в похованні серед купи всякого стародавнього барахла. Він відразу кинувся в очі, тому що він виглядав досить новим для свого віку. До слова, захоронення було близько 3000 років.

Форма амулета теж викликала питання, він нагадував якусь подобу наконечника спису, а внизу був цікаво переплетений. Але це була тільки верхівка айсберга.

Археологи які там працювали стали помічати, що після входу в поховання у них відключаються телефони. За 2 дні роботи це сталося з кожним, і було вирішено розібратися з цим.

Почали відбирати різні предмети і підносити до них техніку. Коли черга дійшла до амулета, то відразу стало зрозуміло, хто винен у всіх бідах. Причому не тільки телефони, але і інша електрична техніка відключалася поруч з ним, наприклад електронний годинник.

Заради інтересу підносили компас, і його стрілка починала швидко обертатися навколо своєї осі. Більше в древньому похованні подібних предметів не було.

На даний момент амулет відправлений на дослідження, і нам залишається тільки чекати, які неймовірні факти він може нам відкрити.