“В Англии королева ничего не решает”: Путін розлютив росіян словами про демократію (відео)

“В Англии королева ничего не решает”: Путін розлютив росіян словами про демократію (відео)

Президент Росії Володимир Путін нарвався на гостру реакцію мережі після критики демократичних процесів, зокрема виборів, у Великобританії. Так, в інтерв’ю одному з пропагандистських каналів Путін назвав вибір британського прем’єр-міністра Палатою громад дивним. Відповідне відео на сторінці у Twitter опублікував журналіст кремлівського пулу Дмитро Смірнов, передають Патріоти України.

“Нам весь час тикають із приводу демократії в Росії, виборів… А спосіб приведення до виконавчої влади першої людини в Великобританії  за допомогою загальних виборів чи що? Ні! За допомогою партійної тусовки. Ось це, чесно кажучи, для мене дивно”, – цитує російського лідера Смірнов.

Путін також додав, що “незважаючи на такі дивні речі”, Росія буде працювати з будь-яким урядом Великобританії, який захоче працювати з Москвою.

“Офіцер КДБ із напівфеодальної Росії, який особисто стежить за фальсифікацією всіх виборів від 2000 року, розповідає британському підданому, як у тій Британії погано з демократією”, – із сарказмом прокоментував висловлювання глави РФ блогер із ніком “Проф. Преображенский”.

“Отже, скоро в конституції РФ будуть загальні вибори прем’єра”, “Знову “підриває” західну демократію”, “Путіна тикають у відсутність дитячої допомоги навіть для багатодітних і жебрацькі пенсії, а казковий все про Англію заливає”, “Живе в альтернативній реальності”, – пишуть користувачі мережі.