Ув’язнення з привілеями: Як Зайцева живе у СІЗО (фото)

Ув’язнення з привілеями: Як Зайцева живе у СІЗО (фото)

Зайцева міститься в камері № 400 разом з ще трьома підслідними. Згідно з діючими нормами, сусідки по камері підбиралися з числа тих, що вперше потрапили в СІЗО. Фотографії умов в слідчому ізоляторі опублікувало агентство Крапка, передають Патріоти України.

сизо

сизо

Пляшки біля ліжку підтверджують, що питну воду в СІЗО доводиться купувати. Та, що тече з крана, для пиття непридатна. У камері є електрочайник. Що стосується харчування, то в СІЗО кажуть, що Зайцева відмовляється від тюремної їжі – бере тільки хліб і розраховує на передачі від рідних.

сизо

сизо

Для гігієни в камері передбачені умивальник, санвузол, душ, біде, тазики для прання речей. Два рази на тиждень підслідних призводять до загальної душову на поверсі.

камера

камераДля дозвілля в СІЗО є телевізор і книги. Бібліотекарі кажуть, що Зайцевій книги приносять батьки, а в місцевій бібліотеці її зацікавили класичні твори та жіночі романи. Зайцева брала бібліотечні збірки Дар’ї Донцової і любовну прозу – «Вовки Лозарга» Жюльєтт Бенцоні і роман «Незабудка» Елізабет Лоуелл.

У перебуваючих в СІЗО є можливість відвідувати церкву. Зайцеву часто помічали в храмі. Також Зайцева – часта гостя у психолога. Туди вона приходить не тільки на обов’язкові сеанси, але і періодично відвідує кабінет, щоб виговоритися.