У що вже не варто взуватися. Мода вчорашнього дня

У що вже не варто взуватися. Мода вчорашнього дня

Якщо ви хочере виглядати бездоганно із точки зору модних тенденнцій, а тим паче, якщо від цього може залежати ваш успіх в житті варто уважно відноситись до власного взуття.

Модні стилісти в усі часи не перестають повторювати, що взуття може багато розповісти про людину. І в цьому випадку роль грає не тільки якість виробу і його ціна, але й зовнішній вигляд.

Про це пише Екоінвест за матеріалами Жіночої сторінки.

Зараз стиль ретро як ніколи актуальний, і це створює додаткові перешкоди для того, щоб провести грань між «стильно» і «без смаку». Розглянемо кілька моделей взуття, які виглядають надто старомодно:

Велика кількість декоративних елементів

Зараз в моді мінімалізм і лаконічність, тому всі стрази, бантики і замочки краще заховати подалі. До того ж настільки дівочі і наївні елементи будуть незграбно виглядати на статусній жінці, яка хоче виглядати елегантно.

Уггі

Певний час це було найулюбленіше взуття кожної другої дівчини. Але стилісти рекомендують вибирати інші моделі по ряду причин: по-перше, уггі – це не те взуття, яке підкреслить вашу індивідуальність, а по-друге, вони всім набридли.

Ажурні чоботи

Дороге і якісне мереживо ніколи не вийде з моди, але краще, щоб воно використовувалося на святкових сукнях або білизні. А ось в повсякденному житті ажурні чоботи, светри, спідниці виглядають вкрай недоречно і безглуздо.

Пластикове взуття

Ще минулого сезону ці моделі були на піку популярності, але зараз з ними потрібно бути вкрай обережними. До того ж в гонитві за здоровим способом життя і турботою про своє тіло все більше фахівців починають вказувати на те, що пластикове взуття не дозволяє шкірі дихати, а це створює сприятливі умови для розвитку мікробів і бактерій.

Броги

Зараз ця модель не така популярна, як кілька років тому, але її універсальність і вінтажність не дозволяє віднести броги до категорії антитрендів. Відмовтеся від грубих, важких і масивних моделей на користь більш витончених і жіночних форм і відтінків.