У Раді розігралася справжня трагедія: “Це кінець”, деталі того, що відбувається

У Раді розігралася справжня трагедія: “Це кінець”, деталі того, що відбувається

Члени Верховної Ради щосили намагаються знайти управу на новообраного президент Володимира Зеленського, побоюючись масштабних змін

За Итогам другого туру президентських виборів гуморист переміг, значно обігнавши свого основного конкурента – чинного гаранта Петра Порошенка. Відомий юрист Михайло Шнайдер на своїй сторінці в Facebookпояснив, чому влада не дає Володимиру Зеленському вступити в законні повноваження.

Блогер звернули увагу, що народні депутати максимально відтягують інавгурацію новообраного президента. На думку автора публікації, політиками рухає страх втратити свої великі привілеї і владу над українцями.

“Вони бояться. Вони відчувають просто тваринний страх. Адже Володимир Олександрович не буде з ними домовлятися. Він принципово не збирається брати участь в їх схемах і темам. Ці хлопці чудово розуміють, що “порішати” вже не вийде. А гіпотетично розпуск Парламенту, сниться деяким із цих діячів в кошмарних снах. Втрата “державного корита” для них це справжня Трагедія”, – зазначив Михайло Шнайдер.

Він передбачає, що Верховна Рада буде до останнього тягнути з датою інавгурації, “чіпляючись руками і зубами” за прибуткові посади. Однак не можна насолоджуватися вічно. Воля народу на президентських виборах підписала для народних депутатів і чиновників вирок:

“Кінець для них вже Настав. Епоха брехні, лицемірства і мародерства закінчилася. Настала нова реальність. Де таким персонажам просто є Місця. Прийшла Весна. І Україна обов’язково заЗЕленіє”.

Користувачі соціальної мережі підтримав позицію юриста. Коментатори вважають, що своїми потугами утриматися в “годівниці” влада ображає українців і ганьбитися ж:

“Я думаю всім все зрозуміло з даною ситуацією владна система веде себе виключно по-хамськи по відношенню до свого народу, а народ за звичкою сподівається, що проблема розсмокчеться сама по собі. Наш вибір – це половина справи, але щоб довести її до кінця потрібно дати теперішній владі чітко зрозуміти що ми не відступимо інакше вони знайдуть спосіб як не втратити доступ до державного корита”; “Так за корито навіть Яник не тримався. Мерзенне видовище!”; “Я б не думала, що ці …… просто так підуть. Їх треба буде виколупувати з влади. Хто це буде робити?”.