У Путіна розвивається параноя, всіх перевіряютьна поліграфі, навіть операторів поліграфа

У Путіна розвивається параноя, всіх перевіряютьна поліграфі, навіть операторів поліграфа

Не варто тішити себе ілюзіями, жодного розколу в путінській еліті зараз немає. Але він може статися восени, коли бункерний обиратиме собі наступника, вважає російський опозиційний політолог Валерій Соловей.

«Наразі є напруженість, є боротьба за ресурси. І є страх чисток, тому що президент налаштований так, що треба було б позбутися нелояльних та потенційних зрадників навіть у найближчому оточенні», – сказав Соловей.

Одним із наступників Путіна на посаді президента може стати Дмитро Патрушев — міністр сільського господарства та син секретаря Радбезу РФ. Його лобіює певна частина еліти. Але інша її частина хоче якнайшвидшого припинення війни та зняття західних санкцій.

Можливість фізичного усунення Путіна експерт вважає вкрай низькою, оскільки російський президент є «самою людиною, що охороняється у світі».

«У нього розвивається параноя, тому він спілкується з обмеженою кількістю людей. Його охорона ретельно перевіряється на детекторі брехні, змінюються навіть оператори на поліграфі», — наголошує Соловей.