У Порошенка відповіли на відеозвернення Зеленського: Україна – не номер у єгипетському готелі (відео)

У Порошенка відповіли на відеозвернення Зеленського: Україна – не номер у єгипетському готелі (відео)

У Порошенка заявили, що не сприймають жодних претензій щодо нібито затягування інавгурації Зеленського. 

Президент України Петро Порошенко відповів на останнє відеозвернення Володимира Зеленського, в якому той звинувачував його у затягуванні процесу передачі влади та порівнював чинного главу держави із “туристом у єгипетському готелі”.

Повідомляє www.unian.ua/politics

Відповідний коментар з’явився у Facebook Адміністрації президента України. “Президент України Петро Порошенко з повагою ставиться і до вибору українців, і до позиції найвищого законодавчого органу. Для нього прийнятна будь-яка дата інавгурації, яку визначить Верховна Рада, позаяк це належить до її компетенції”, — наголошують в АП

Там нагадали, що до моменту інавгурації Зеленського чинним президентом залишається Порошенко, тому він “несе відповідальність за ситуацію в країні”.

“Україна – це не номер у єгипетському готелі, як здається пану Зеленському. Передача влади – це складний і відповідальний процес. І Петро Порошенко прагне здійснити його згідно з європейською традицією, так, як це прийнято в демократичних країнах”, – повідомляють в Адміністрації президента.

Зазначається, що Порошенко підтверджує своє запрошення Зеленському, озвучене ще 30 квітня: не чекаючи інавгурації, провести зустрічі для того, щоб обговорити найважливіші питання життєдіяльності країни та будь-які інші питання, пов’язані із передачею повноважень і відповідальності.

“Відтак, в команді Петра Порошенка не сприймають жодних претензій щодо нібито затягування інавгурації. Водночас вважають позитивним сам факт того, що обраний президент порушив, нарешті, монополію Ігоря Коломойського на публічне формування порядку денного нової влади і хоча б у чомусь продемонстрував власну позицію… Можливо, навіть без консультацій із їхнім спільним адвокатом”, – додали в Адміністрації президента.