У мережі оприлюднили фото із наслідками удару НIMARS по ешелону російської техніки на Херсонщині

У мережі оприлюднили фото із наслідками удару НIMARS по ешелону російської техніки на Херсонщині

Як відомо, днями ЗСУ дуже серйозно зіпсували окупантам настрій перетворивши на металобрухт шелон із 40 вагонів техніки, яка була доставлена на Херсонщину із окупованого Криму.

Сьогодні Антон Геращенко в соціальній мережі Фейсбук оприлюднив супутникові знімки проведеної українськими захисниками роботи за допомогою HIMARSів.

“На космічному знімку, Ви можете побачити наслідки удару “HIMARS” по ешелону з військовою технікою, боєприпасами та живою силою противника в районі залізничної станції Брилівка на Херсонщині.

За даними нашої розвідки знищено щонайменше 80 орків та поранено понад 200. На космічному знімку також видно тіні згорілих вагонів ешелону з боєприпасами. Кожен такий ешелон знищуватиметься!!!

Машиністи та обслуговуючий персонал компанії РЖД, що забезпечує логістику вбивств з території Росії на територію України, також загинули разом з іншими орками. Це не перший випадок загибелі машиністів “РЗ” в Україні. І не останній.

Якщо ваші родичі працюють машиністами в Українському Криму або в областях Росії, з яких на територію України доставляються ешелони з боєприпасами, знайте – вони потенційні смертники!

Кожен ешелон з бойовою технікою, особовим складом та БК відстежується в режимі реального часу з космосу і вдень та вночі.
Ракети HIMARS знищують всіх солдатів і офіцерів і найманців і обслуговуючий персонал РЖД.

Хочете, щоб ваші рідні машиністи тепловозів та електровозів залишилися живими? Тоді переконуйте їх зламати ногу, руку, захворіти, але не вести залізничні ешелони в Україну! Інакше – смерть чи в кращому разі інвалідність – неминуча!”, – написав Геращенко