Цікавий поворот: Притула готовий до виборів мера Києва

Цікавий поворот: Притула готовий до виборів мера Києва

Чергові вибори мера Києва мають відбутися 25 жовтня 2020 року. Різні соціологічні групи вже складають рейтинги, хто ж може обійняти цю посаду. Серед лідерів є й відомий шоу-мен Сергій Притула.

Депутат від партії “Голос” Ярослав Юрчишин в інтерв’ю 24 каналу сказав, що дуже сподівається, що відомий телеведучий візьме участь в цьому. 

“Однак відповісти на це питання може сам Притула. Бо участь в кампанії – це завжди персональне рішення”, – наголосив він. 

Мені здається, що він цілком готовий до цього, – сказав Юрчишин.

До слова, згідно з дослідженнями соціологічної групи “Рейтинг”, Сергію Притулі довіряють 35%киян, проте 39% – не довіряють. Такий же самий відсоток довіри кияни висловили Віталію Кличку, однак не довіряють йому – 55%. У Дмитра Гордона 32% проти 48% відповідно. 

Що відомо про Сергія Притулу?Відомий український телеведучий та засновник гумористичного проєкту “Вар’яти-шоу” та волонтер.

У 2019 році був кандидатом у народні депутати від фракції “Голос” на парламентських виборах. Однак до парламенту так і не потрапив, бо партія Святослава Вакарчука набрала менше ніж 6%. 

Дивіться повне інтерв’ю з Ярославом Юрчишином: