Це знак! Щойно Зеленського помітили в компанії дуже впливових людей! В мережі з’явилося нове фото політика!

Це знак! Щойно Зеленського помітили в компанії дуже впливових людей! В мережі з’явилося нове фото політика!

Володимир Зеленський вперше за останні кілька днів з’явився на публіці. У мережі з’явилося нове фото з новообраним президентом України

У четвер, 25 квітня, переможець президентських виборів Володимир Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічюсом, який прибув з візитом до Києва.

Повідомляє newsname.info

Про цю зустріч міністр написав у своєму Twitter, супроводивши публікацію спільним фото із Зеленським.

«Провів дуже гарну зустріч з обраним президентом України В.Зеленським в Києві: привітав з переконливою перемогою на президентських виборах, підтвердив постійну незмінну підтримку Литвою суверенітету, територіальної цілісності, процесу реформ, європейської та євроатлантичної інтеграції України», – написав Лінас Лінкявічюс.

Відомо, що Лінас Лінкявічюс прибув в Україну для поглиблення двостороннього співробітництва в рамках українсько-литовського стратегічного партнерства.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Володимир Зеленський планує досить аскетичну інавгурацію.

Новообраний президент України Володимир Зеленський веде підготовку до інавгурації. Про це розповіло джерело, наближене до Зеленського.

В даний час Зеленський формує свою команду, проте вже зараз зрозуміло, що інавгурація буде аскетичною. При цьому поки не ясно, де буде жити шостий президент під час своєї каденції.

«Можливо, і на Банковій буде жити, зможе на роботу пішки ходити», – заявило джерело, який працював в Адміністрації президента, який побажав залишитися неназваним.

Коментуючи можливість відмови Зеленського від президентської охорони, співрозмовник видання зазначив, що це буде вкрай складно.

«Відмовитися від охорони йому буде складно. По-перше, це завадить забезпеченню його безпеки, а по-друге, графіку роботи – він же не зможе спокійно пересуватися по місту, люди проходу не даватимуть», – заявив він.

Джерело відзначило, що в найближчі дні має відбутися знайомство Зеленського з представниками Управління держохорони (УДО). Це повинно відбутися після офіційного оголошення Центральною виборчою комісією результатів президентських виборів.