Це треба бачити! Жириновського аж покоробило, коли побачив трейлер українського фільму “Наші котики”

Це треба бачити! Жириновського аж покоробило, коли побачив трейлер українського фільму “Наші котики”

Такого Жириновського вже давно не бачили. Здається, в нього або якесь чергове політичне загострення, або Україна добряче наступила на хвіст імперським планам Московії.

Російські пропагандисти сказилися від відеоролика, який “знятий” з зірками Голівуду в підтримку нового українського фільму “Наші котики” про російсько-українську війну на Донбасі. Фрагмент російської передачі опублікував волонтер Роман Синіцин.

На оприлюднених кадрах можна помітити, що після своєрідного перегляду трейлера найбільш сильно обурився депутат Держдуми РФ Володимир Жириновський. Зокрема, лідер “ЛДПР” запропонував “спалити Україну напалмом”.

Кароче тільки зараз сходив на Наші Котики / Lethal Kittens.Що я вам скажу…Йдіть поки вони в прокаті! Дуже дуже ок!

Geplaatst door Roman Sinicyn op Vrijdag 7 februari 2020

Зазначимо, що ролик за участю голлівудських акторів був створений за допомогою цифрових технологій, домігшись вражаючої схожості. Режисером фільму “Наші котики” є Володимир Тихий.

Сюжет стрічки будується на тому, що в розпал гібридної війни Росії проти України інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на Схід. На позиціях до четвірці приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, і на місцевості майже не орієнтується. Однак через них операція ворога терпить масштабну поразку.