Це було дуже принuзливо! Тимошенко тількu що записала звернення до Зеленськоro та Порошенкa (відео)

Це було дуже принuзливо! Тимошенко тількu що записала звернення до Зеленськоro та Порошенкa (відео)

Лідер Батьківщини каже, що побачила на каналі 1 + 1 в нервовому діалозі кандидатів “руйнування статусу поста президента і приниження держави”. Президенту Петру Порошенко не потрібно брати участь в чужому шоу, а його суперникові Володимиру Зеленському слід перестати “знищувати честь і гордість президентського статусу”. З такими порадами до обох кандидатів на виборах глави держави звернулася через Facebook не вийшла до другого туру Юлія Тимошенко.

Лідер Батьківщини почала з того, що рівновіддалені від обох, і заявила, що перепалка в ефірі каналу 1 + 1 “боляче ранить душу всім українцям”.

Повідомляє willbeua.com

“Я зараз хочу звернутися до Петра Олексійовича. Я знаю, що частина людей в Україні вірить в те, що ви зробили частина добрих справ для нашої країни. І тому в цей важкий для вас час я просто раджу вам не ставати частиною чужого шоу. Тримати президентську планку. і як би важко не було, захистити статус поста президента і статус держави “, – сказала вона.

Також політик звернулася до Зеленському.

“Якщо ви мрієте зайняти цю посаду, бережіть гідність і честь цієї посади. Не потрібно влаштовувати бої навколо неї. І не потрібно в боротьбі за право стати президентом знищувати честь і гордість президентського статусу”, – підкреслила Тимошенко.

За її словами, коли Зеленський “кинув трубку практично в обличчя чинному президенту”, вона “побачила, який це був стрес для президента”.

“Знаючи про його проблеми зі здоров’ям … У нього просто пересохло в роті і він не міг далі говорити … Потрібно просто бути людьми”, – сказала нардеп.

Тимошенко закликала “вміти вчасно подати один одному ковток води” і перейти до “відродження і творення України”.

Вподобайте нас у Facebook щоб не пропустити цікаву новину!