“Троянський кінь” уже в Карпатах. Гуцулів змушують підкоритись волі нових повелителів

“Троянський кінь” уже в Карпатах. Гуцулів змушують підкоритись волі нових повелителів

Вже доволі тривалий час відбуваються намагання роздерибанити найцінніші землі в українських Карпатах, велика частка цих заповідних земель належить до Карпатського національного природного парку, куди через високі владні кабінети намагаються всунути “потрібного” керівника.

Про це пишуть “Спражні” із посиланням на Telegraph.

Сьогодні в житті парку відбулась космічна за своїми масштабами цинізму подія. 

“Новопідісланий” керівник прийшов вимагати прийняття його колективом вже не у супроводі Заступника міністра екології та природних ресурсів України, як минулої суботи, а із двома адвокатами. 

Можливо ви будете здивовані, але однією із адвокатів виявилась Христина Підлуцька, яка раніше представляла інтереси курорту Буковель у справах проти Карпатського НПП про намагання захопити землі природно-заповідного фонду. Іншим адвокатом і зовсім виявився знаний на Прикарпатті рішало Ігор Кукушкін, якого пов’язують із так званим кримінальним кланом “Еспешників”.

Мабуть всі знають легенду, яка розповідає про сутність ідеї “троянського коня”. Власне, якщо хтось не знає, вона про підступність ворогів та наївну довіру їхніх жертв. Ця хитра військова споруда коня дозволила невеличкій купці людей здобути перемогу над хоробрими і розумними воїнами.

Отже все починає ставати на свої місця. Якщо Буковель не може захопити землі Карпатського НПП, то він захоплює парк. Як вам схема?

Нехай ким завгодно себе уявляє сьогодні міністр Екології, але танців під балалайку його покровителів у Карпатах не буде! 

Навіть, якщо кандидатура колишнього керівника Слободяна принципово не влаштовує Міністерство екології, то варто озвучити причини відмови, якщо не йому то іншим кандидатам від колективу, оскільки те, що відбувається є навіть не зневагою до колективу, а плювком в обличчя всього Заходу України і просто звичайним рейдерством під шумок війни.

Карпати і зокрема Карпатський національний природний парк це не вам не Троя і навіть, якщо комусь вдасться змусити колектив прийняти цього “коня” Гошовського, то відголоси цих помилок в жахіттях нащадки рейдерів можуть згадувати до сьомого покоління.

Не варто загравати із легендами Карпат. Ви переходите межу, яку не дозволено переходити нікому. Це шлях у прірву! Не робіть цього заради власного ж добра!