“ТРЕБА ПОЛІТИЧНА ВОЛЯ”. ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАЗВАВ СВОЇ ПРІОРИТЕТИ НА ПОСАДІ ПРЕЗИДЕНТА У РАЗІ ПЕРЕМОГИ НА ВИБОРАХ

“ТРЕБА ПОЛІТИЧНА ВОЛЯ”. ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАЗВАВ СВОЇ ПРІОРИТЕТИ НА ПОСАДІ ПРЕЗИДЕНТА У РАЗІ ПЕРЕМОГИ НА ВИБОРАХ

Політик, окрім припинення бойових дій на Донбасі та боротьби з корупцією, збирається вирішити питання з українськими дорогами.

Зеленський розповів, коли представить ключову п’ятірку своєї команди
Кандидат у президенти Володимир Зеленський назвав своїм ключовим пріоритетом на посаді голови держави, у разі перемоги на виборах, припинення бойових дій на Донбасі.

Повідомляє politika

Про це він заявив у коментарі журналу “Новое время”.

“Я б хотів зробити все для того, щоб на сході України припинили стріляти, щоб більше не гинули наші люди, адже людське життя – це найголовніша цінність”, – наголосив він.

На думку політика, для перемоги потрібні “сильна дипломатія, економічне зростання, міцна армія і активна інформаційна політика”.

“На дипломатичному фронті ми повинні вести наступ, а не чекати, поки це зроблять за нас. Потрібно вести переговори. Необхідно відновити зустрічі в нормандському форматі і залучати до багатосторонніх переговорів США та Велику Британію”, – сказав Зеленський.

Водночас кандидат у президенти зазначив, що не виключає ймовірності проведення двосторонніх переговорів із Росією, “якщо ми разом із нашими союзниками і партнерами визнаємо за необхідне”, але при цьому повинен зберігатися принцип “ніхто не має права вирішувати щось щодо України без участі України”.

“І жодних поступок у питаннях незалежності, суверенності та територіальної цілісності бути не може. Водночас потрібно виступати з українськими ініціативами щодо припинення бойових дій, деокупації Донбасу та повернення Криму. Від часу Мінських угод цих ініціатив з боку України фактично не було. Потрібна політична воля”, – додав політик.

Окрім цього Зеленський вважає, що в Україну потрібно залучити інвестиції з усього світу.

“Якщо в нас будуть працювати підприємства з іноземним капіталом – це найкраща гарантія від будь-якої війни”, – запевнив він.

У питанні побудови “міцної армії” кандидат також розділяє думку про перехід на натовські стандарти.

“Інтеграція в НАТО – це, перш за все, спосіб реформування армії та забезпечення суверенітету України. Вважаю, що вступ до НАТО має відбуватися тільки через всеукраїнський референдум. Але в армії потрібно переходити на натовські стандарти, вчитися у натовських фахівців. Зарплата і соціальний захист воїнів повинні бути на рівні армій НАТО”, – зауважив він.

ВІДЕОПрезидентські рейтинги: Зеленський закріпив за собою лідерство – дослідження

До головних виборів країни лишилося 2 тижні. На початку тижня соцгрупа “Рейтинг” оприлюднила своє дослідження. І всі заговорили про зростання показників Юлії Тимошенко та зміцнення позицій Анатолія Гриценка. В середині тижня з’явилися результати опитування Центру соціальних та маркетингових досліджень “Социс”.


До того ж Зеленський розповів, що має ще пріоритети на посаді президента: боротьбу з корупцією, яку він вважає “головним внутрішнім ворогом України”, і будівництво доріг.

“Я дуже хочу, щоб в Україні нарешті були нормальні дороги з цементобетонним покриттям. Ми з “Кварталом” постійно їздили на гастролі в усі регіони. Про стан українських доріг я знаю не з новин”, – резюмував кандидат.