“Тільки де лайки, поширення у ЗМІ?!” 10-та бригада за п’ять днів знищила чотири машини бойовиків

“Тільки де лайки, поширення у ЗМІ?!” 10-та бригада за п’ять днів знищила чотири машини бойовиків

Десята гірсько-штурмова бригада ЗСУ за п’ять днів наприкінці січня й на початку лютого знищила чотири одиниці техніки російсько-окупаційних військ.

Як передає “Новинарня“, про це повідомив у “Фейсбуці” військовослужбовець 10 огшбр, блогер Гліб Бабіч.

“На військовому сленгу це називається “заПТУРили”. Чотири постріли, чотири ракети – чотири влучення. Українським комплексом “Стугна”. Хоча “вони” (бойовики – “Н”)стверджували, що це “Джавелін”, – написав Бабіч.

Він зазначив, що ПТУРисти бригади знищили:

  • 30 січня – КамАЗ з бойовиками;
  • 31 січня – МТ-ЛБ (тягач легкоброньований) із ЗУ-23-2 (зенітною установкою) та р0зрахунком;
  • 3 лютого – МТ-ЛБ із ЗУ-23-2 та розрахунком;
  • 4 лютого – вантажівку “Урал” із бойовиками.

“Всі випадки сталися під час спроби зближення ворожих сил із нашими позиціями і спробі атакувати. Всі випадки лежать в рамках права ЗСУ на адекватну відповідь”, – зауважив представник “едельвейсів”.

“Ні, це не “спеціально запрошені фахівці”. Це кілька РІЗНИХ штатних розрахунків бригади(документи подані на нагородження).
Це демонстрація сили армії. Це демонстрація ступеня вишколу і готовності армії. Це характерний приклад того, як армія воює і реагує на дії противника.
Це яскрава картина того, як виглядає зараз війна з агресором. Яка не закінчилася від слова “зовсім”.
Нарешті, це підтвердження якості та міці зброї, розробленої й виробленої в Україні”, – написав Гліб Бабіч.

“Всі ці події висвітлені по офіційних каналах. Це не піар. Це не можна зімітувати або інсценувати. Це не можна купити і сфальсифікувати. До того ж, це безсумнівний успіх. Це, нехай позиційна, але явна і впевнена перемога”, – наголосив військовик.

“Чотири одиниці техніки супротивника. За п’ять днів. Кожен постріл – влучання. Різними розрахунками однієї бригади.
В рамках штатних бойових дій. Це знакова подія, предмет гордості і уваги, правда?
Тільки де реакція? Захоплення, гордість, хоча б схвалення? Де ці сотні постів у соціальних мережах? Лайки, поширення? Де “шквал” у ЗМІ? Де це тепле і щире: “Молодці хлопці!”?
Ой ні. Дуже багато людей зайняті. Вони носяться зі збільшувальним склом за будь-якими вадами армії. Роздмухують кожну чутку. Полощуть фейки про комбригів і жують брехню про “голих-босих”.
Солодко базікати про інше. Про “армію, яка не воює”. Про “заборону на відповідь”. Про аватарів і контрабанду. Про те, що “війна, насправді, закінчилася”. Про відсутність нової техніки і ліміт на витрату боєприпасів”, – зауважив Бабіч.

За його словами, “зраду” продавати легко”, але “це не заважає армії воювати, вдосконалюватися і нарощувати сили”.

“Я просто показав на прикладі своєї 10-ї бригади те, що дійсно відбувається. У низці подібних подій на фронті і в країні. Просто їх треба бачити. Щоб не жити в темному просторі, з добровільно вимкненим світлом”, – додав Гліб Бабіч.