Тепер ми добре розуміємо хто є хто: Макрон запропонував Зеленському поступитися інтересами України.

Тепер ми добре розуміємо хто є хто: Макрон запропонував Зеленському поступитися інтересами України.

Президент Франції Еммануель Макрон є одним із президентів, який до кінця не може визначитись на чиїй він стороні.

То він засуджує путіна, заявляючи про те, що потрібно чинити тиск на росію та підтримувати Україну всіма методами які тільки можливі, щоб вона змогла протистояти російському агресору.

То він годинами розмовляє із ним по телефону не зрозуміло про що. Окрім того, часто дозволяє собі виступати із двохзначними заявами та не підтримувати вступ України в ЄС

Цього разу він здивував нас ще більше,що дозволило нам розставити всі крапки над “і”.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що його французький колега Еммануель Макрон пропонував Україні піти на значні поступки, щоб Росія припинила війну. Та чому ми маємо поступатися тим, що нам належить.

“Ми не повинні шукати вихід для Росії, і пан Макрон дарма це робить. У нього є прекрасний досвід, що поки Росія сама не захоче, вона не буде нічого шукати. Він хотів отримати певні результати у посередництві, він їх не знайшов, і не з нашого боку, а з боку Росії”, – сказав Зеленський.

Президент зазначив, що Макрон пропонував піти на поступки щодо суверенітету заради того, щоб зберегти обличчя Путіну. “Мені здається, що це не дуже коректно. Ми не готові щось комусь зберігати і втрачати за це території. Це втрачений час”, – додав Зеленський.

“Росія 24 лютого показала, що їй все одно на всі поступки, і вона забере територію, якщо вирішила це зробити. І не треба Еммануелю робити ті чи інші дипломатичні па. Без всяких кроків у бік, історія цього не пробачає. Тільки кроки вперед, якщо ти хочеш повернути своє”, – підсумував президент.