“Так горіть ви всі в пеклі”: Наталія Мосейчук різко поставила на місце Яніну Соколову

“Так горіть ви всі в пеклі”: Наталія Мосейчук різко поставила на місце Яніну Соколову

Вчора, 4 квітня, в прямому ефірі телепрограми «Право на владу» на каналі «1 + 1» розгорівся скандал.

Журналістка «П’ятого каналу» Яніна Соколова запитала у радника Володимира Зеленського Руслана Рябошапку, чому Володимир Зеленський «інертно ставиться до того, що в країні йде війна».

Повідомляє korupciya.com

Рябошапка заявив, що питання журналістки є маніпулятивним, проте відповів, що Зеленський і його команда з початку війни допомагали українським бійцям: купували не тільки амуніцію, але авто «швидкої допомоги». Він зазначив, що російські правоохоронці саме тому відкрили кримінальну справу стосовно Зеленського «і йому заборонили в’їзд до Росії».

Рябошапка також заявив, що Зеленський – патріот своєї країни і завжди їздив на фронт допомагати бійцям: «Але про це чомусь зараз не говорять».

Соколова стояла на своєму і запитала, чи висловлював Зеленський якесь співчуття загиблим бійцям на фронті. Журналістка зазначила, що жодного разу не чула від кандидата в президенти будь-якої риторики щодо підтримки українських бійців.

Відразу після цього в розмову Рябошапки і Соколової втрутилася ведуча програми «Право на владу» Наталія Мосейчук, яка сказала, що у неї «кипить». 

Цитуємо:

Чи не здається Вам, що політики дуже часто мусують цю тему у своїх політичних рейтингів, це перше запитання. Воно риторичне.

Вона зазначила, що, коли побачила, в якому бліндажі знаходяться наші бійці, включаючи загиблу днями кулеметницею Яну Червону, то їй стало недобре.

«Йолки-моталки, п’ять років минуло. Ми показували в Фейсбуці американські кунги, які можна було закопати, а наші бійці досі лопатами копають собі бліндажі », – емоційно висловилася Мосейчук, зірвавши оплески глядачів в залі.

А коли я побачила на задньому плані бійця, Червоної теж побратима, пляшку зелену після води, куди вони цю воду набирали, вони насипають гречку, і ця гречка смердюча, стоїть в тій пляшці. Вони заслуговують на це?

Далі Мосейчук перейшла на крик. Вона палко висловилася про те, що захисники України повинні бути найбагатшими в цій країні і найбільш шанованими, це повага до них Яніна – висловилась журналістка?

І коли я побачила, як всі політики почали, цей висловив співчуття, а цей не висловив співчуття. Так горіть ви всі в пеклі зі своїм співчуттям. Так нафіг нам це треба? », – відповіла Мосейчук на закид Соколової в тому, що хтось із кандидатів висловив співчуття загиблим, а інший – ні.

Окрім того, Мосейчук зазначила, що її бісить позиція теперішньої влади на 5 році війни. Окрім того, журналістка зазначила, що не голосувала ні за Зеленського ні за Порошенка із Тимошенко, тому по – суті займає нейтральну позицію.