Світові ЗМІ заговорили про початок поставок ленд-лізу. Величезні транспортні кораблі США вийшли із портів

Світові ЗМІ заговорили про початок поставок ленд-лізу. Величезні транспортні кораблі США вийшли із портів

Сьогодні стало відомо що США збільшили нагрузку на логістичні судна, які можуть перевозити озброєння і військову техніку.

Про це інформує Екоінвест із посиланням на Defence Express. Цю інформацію також повідомляють ряд світових ЗМІ.

Якщо говорити більш конкретно, то для потреб транспортування задіяно ролкер USNS Soderman. Дане судно відноситься категорії Watson і власне, як було зазначено може використовуватись для потреб перевезення військової техніки.

Сказати, що це великий корабель, значить нічого не сказати. Лише уявіть собі на хвильку, у цей корабель, довжиною 290 метрів можна завантажити майже 63 тисячі тонн вантажу.

Стало також відомо про вихід із бази у Норфолку вантажного судна класу Lewis and Clark. Судна цього класу призначені для перевезення боєприпасів, запасних частин та інших припасів. Їх використовують для забезпечення підрозділів морської піхоти та безпосередньої матеріально-технічної підтримки авіаносних груп у морі.

Разом із тим офіцінйої інформації поки що немає Щодо вантажу та його призначення існують лише два варіанти, твердить Defence Express. Або судна виділили для постачання озброєння для України, або США перекидають у Європу додаткові сили з важкою технікою та озброєнням.