Став відомим швидше, ніж повернувся додому із кав’ярні. Журналісти поспілкувались з хлопчиком який не помітив Анджеліну Джолі

Став відомим швидше, ніж повернувся додому із кав’ярні. Журналісти поспілкувались з хлопчиком який не помітив Анджеліну Джолі

Анджеліна Джолі, яка відвідала Львів у такий важкий для нашої країни час, зайшла в український заклад випити кави. Цей її візит вже встиг обрости жартами, адже на присутність Голівудської акторки простий хлопчик зовсім ніяк не відреагував, він просто слухав музику та гортав стрічку Instagram у своєму гаджеті.

Юліан – 14-річний хлопчик, закінчує 8-й клас, добре вчиться, мріє стати тревел блогером. А популярним він став через просту випадковість.

Того дня він зайшов у кав’ярню ” Львівські круасани ” випадково, адже довго чекав на маршрутку. Тому вирішив перекусити саме тут, тим самим згаяти час.

А про те, що відбувалося навколо він дізнався вже вдома від своєї мами.

Юліан, який не помітив Анджеліну Джолі

“Я коли приїхав додому, то мені мама показала це відео і сказала, що я став популярним. Я їхав додому півгодини і за цей час став популярним у всіх пабліках”.

Юлік бачив багато фільмів з Анджеліною, але каже, що в житті вона зовсім інша, дуже красива, а не впізнав її, тому, що не очікував там побачити.

Хлопець тепер збирає фото-меми про себе, адже ними кишать тепер всі соціальні мережі.

А на гумор, який також присутній, – він не ображається, адже радий, що вдалось підняти людям настрій.

“Людям весело, нема на що злитися”, – з посмішкою каже юнак