Становлення Гітлера. Яку інформацію він отримав у Тибеті, що вирішив завоювати світ

Становлення Гітлера. Яку інформацію він отримав у Тибеті, що вирішив завоювати світ

У 1933 році влада в Німеччині перейшла в руки Гітлера. Для того щоб піднятися над іншими народами і державами, в хід йшли будь-які засоби. Були створені таємні окультні середовища, такі як “Аненербе”, в завдання яких входив пошук древніх реліквій і втрачених знань стародавніх цивілізацій.

У 1938 році в Тибет вирушила група вчених під керівництвом Ернста Шефера (всі учасники були членами СС). Метою експедиції був пошук древніх знань і, можливо, (що не вдалося довести) виявлення загадкової країни Шамбали.

Експедиція закінчилася в 1939 році і вважалася успішною. Були налагоджені контакти з владою Тибету, встановлений радіоміст з Берліном, а також отримано величезну кількість безцінних стародавніх сувоїв.

У тому ж 1938 році в грудні з порту Гамбург до берегів Антарктиди відплило судно “Швабія”. На судні знаходилися відомі вчені, керував експедицією Альфред Річер.

У січні 1939 корабель досяг берегів Антарктиди. На судні знаходилися два літаки, які облетіли велику ділянку континенту. Під час цих польотів проводилася фотозйомка і розкидання вимпелів з німецькою символікою, для того щоб застовпити територію. Також були виявлені ділянки не покриті снігом і льодом.

Після повернення до Німеччини Альфред Річер просив Гітлера відправити ще одну експедицію до берегів Антарктиди, але Друга світова війна внесла свої корективи в ці плани і дослідження Антарктиди були відкладені.

Так свідчить офіційна історія.

Альтернативні історики і дослідники заявляють про будівництво Німеччиною в Антарктиді кількох баз. Також є версія про виявлення експедицією Річер зруйнованих міст древніх цивілізацій. У них крім будинків і храмів перебували статуї, подібні моаї з острова Пасхи і написи на невідомій мові.

Альтернативники заявляють, що будівництво і експлуатація баз здійснювалися протягом усієї війни за допомогою підводних човнів і деякі вчені і боси Третього рейху сховалися там після війни.

На цей рахунок немає ніяких історичних свідоцтв і документів. Так що ні підтвердити, ні спростувати ці відомості не представляється можливим.

Дана інформація викладена в книгах дослідника Ганса-Ульріха фон Кранца.