Стало відомо, що представляє собою валіза, яку охоронці Путіна завжди носять із собою. Раніше припускали, що там червона кнопка.

Стало відомо, що представляє собою валіза, яку охоронці Путіна завжди носять із собою. Раніше припускали, що там червона кнопка.

Про шизофренічні схильності російського диктатора вже давно всім відомо. З одного боку він поводить себе досить впевнено в плані захоплення України, а з іншого – панічно боїться всього, що його оточує.

Прикладом цього є його 20-ти метрові столи. Також він боїться жінок: його водії, прибиральники, садівники та, звісно ж, охоронці і навіть кухарі це виключно чоловіки. Про кухарів взагалі окрема історія. Кажуть, він боїться бути отруєним, тому його їжа фасована в окремі контейнери з стікерами, які підписані людиною, яка це приготувала. Також він дуже часто міняє всю свою прислугу.

Та найзагадковішим і найцікавішим є те, що його охоронці завжди носять якусь валізу.

Як от наприклад на похороні Жириновського журналістів зацікавила валіза, яку один із охоронців тримав у руках, пізніше Daily Mail опублікувало статтю, в якій стверджувалося, що ця валіза — та сама валіза з ядерною кнопкою, якою Путін лякає весь світ.

Насправді це не так. Його охоронці вже не вперше появляються із такими валізами. Валіза ця й справді не проста, проте ніякої “червоної кнопки” там немає.

Це складні броньовані щити, якими в разі небезпеки охоронці повинні захистити бункерного.Саме з цієї причини охорони та валіз кілька.

Журналісти помічали їх уже неодноразово, деякі навіть встигли налякатися.

Валіза Путіна, який усіх налякав, та пошарпані аксесуари європейських  політиків — Суспільство — tsn.ua