Собака принесла господарям з прогулянки $ 7 тисяч

Собака принесла господарям з прогулянки $ 7 тисяч

У Житомирській області собака принесла господарям з прогулянки $ 7 тисяч і отримала за це “преміальні”. 

Про це пише Екоінвест із посиланням на “ОЛІГАРХ”.

Проживаючи в приватному секторі Бердичева, молода сім’я завела німецьку вівчарку. Вона перебувала на вулиці у вольєрі, а на ніч її випускали гуляти по двору домоволодіння. Іноді вона перестрибувала паркан і гуляла по вулиці або у сусідів.

Ранок 4 січня 2019 року для власників вівчарки почався з гостей – прийшла сусідка і питала, чи не знаходили вчора ввечері або сьогодні вранці газетний згорток, перетягнутий гумкою, біля хвіртки їхнього будинку?

В ході розмови з’ясувалося, що вчора сусід «злегка під шофе», пізно ввечері, повертався від кумів з грошима (сім тисяч доларів США), які зайняв в борг на покупку автомобіля. А вранці грошей в куртці не виявив. У сусідів були дві версії втрати грошей – випали в салоні таксі, яким сусід добирався додому, або випали, коли сусід виходив з таксі по приїзді додому.

Через кілька годин господиня пішла годувати вівчарку в вольєр і виявила там … погризені газетний згорток, а з нього стирчать кутики зеленуватого кольору. Яким чином гроші виявилися в вольєрі, можна тільки здогадуватися – ймовірно їх принесла вівчарка з прогулянки.

В результаті власники вівчарки віддали сусідам знайдені гроші, а вечір закінчився застіллям. Собака ж отримала в подарунок мішок елітного корму, повідомляють журналісти.