Що опечатано за дверима, храмів усього світу які не відкривали уже сотні років

Що опечатано за дверима, храмів усього світу які не відкривали уже сотні років

По всьому світі є храми, які належать до різних релігій, проте об’єднані вони однією особливістю. За їх стінами криються таємниці, які закриті дверима, що не відкривались уже сотні років. Сьогодні розкажемо про деякі відомі із них.

Тадж Махал 

Цей шедевр культурної спадщини – одна з найкрасивіших будівель у світі. Його зведення було розпочато за дорученням Шах-Джахана в XVII в. в пам’ять про померлу дружину падишаха. Будівництво тривало 2 десятка років, в роботі брали участь 20 тис. Осіб і 1 тис. Слонів. Архітектура пам’ятника унікальна. Мінарети мавзолею стоять під певним кутом, щоб при їх катастрофі вони не зачепили мечеть. Це не тільки пам’ятник, але і вельми таємниче місце.

Тут розташована маса закритих приміщень, куди ніхто не потрапляв. 

Дворівнева основа палацу опечатана надійно. Є кілька версій щодо того, чому вхід в деякі кімнати закритий. Деякі дослідники впевнені, що частина приміщень вибудувана з мармуру, який виділяє таку речовину, як карбонат кальцію. В результаті в будівельному матеріалі утворюються тріщини, тому такі зали опечатані і ретельно заховані від відвідувачів. А ще тут немає вентиляції, тому якщо кімнати будуть перенасичені вуглекислим газом, то може відбутися руйнування кістяка будівлі. Існують припущення, що дружина падишаха була похована в одній з цих замурованих кімнат. Прихильники цієї версії переконані, що її тіло покоїться в підвалі палацу і законсервовано таким чином, що і до цього дня знаходиться в незмінному стані. 

Великий сфінкс на плато Гіза 

Почнемо з того, що це найпотужніша монолітна статуя на планеті. Висота монумента складає 20 м, ширина – 12 м, довжина – понад 70 м. Імовірно, пам’ятник був споруджений близько 4,5 тис. Років тому. Існують докази того, що колись пам’ятник був набагато більшим за розмірами. Археологи виявляли кам’яні брили, а також інструменти недалеко від нього.

Є думка, що люди, які будували сфінкса, не були рабами, адже їх раціон включав в себе баранину і козлятину.

За допомогою сейсмографа дослідники виявили камери на глибині майже 10 м. Вони розташовані під поверхнею землі, прямо під лапами кам’яного велетня. Можливо, тут знаходиться так званий зал літописів.

Вважається, що в ньому зберігається древній пергамент із записаним секретом самого життя і задокументована історія Атлантиди. Сьогодні в Єгипті накладено офіційну заборону на вивчення і пошук цих камер.

Імовірно, в підземеллі є 2 входи, проте обидва вони надійно закриті.

Храм Падманабхасвамі

Ця неймовірна споруда відоме у всьому світі, як накоштовніший із усіх храмів. У підвалі будівлі заховано 6 камер, вони позначені буквами. Вхід в приміщення надійно закритий важкими металевими дверима. Кілька років тому за рішенням влади двері були відкриті. У 5-ти з 6-ти приміщень було виявлено велику кількість скарбів, реальну вартість яких оцінити неможливо. За приблизними підрахунками, сума перевищує 1 трлн доларів.

Проте Одна камера залишається як і раніше опечатана, адже багато хто впевнений, що її охороняє страшне прокляття.

Жителі вірять, що зняти чаклунство може мантра, яку має виголосити свята людина.

Кажуть, що в минулому столітті камери неодноразово намагалися пограбувати, але у зловмисників нічого не вийшло.

Велика кількість змій, що виникли з нізвідки, до смерті лякали злодюжок. Складно судити про достовірність цієї історії, як і про те, що дійсно може ховатися за цими надійно зачиненими дверима.