Шах і мат! Суд у Гаазі видав ордер на арешт Путіна

Шах і мат! Суд у Гаазі видав ордер на арешт Путіна

Всі ті, хто принесли і приносять стільки біди українцям, рано чи пізно будуть покарані.

Інколи, з відчаю, нам здається що це триватиме безкінечно і що загарбнику все сходить з рук, адже він досі не покараний за свої загарбницькі дії на чужій території.

Але потрібно пам*ятати, що все що має початок, матиме й кінець. І з Божою допомогою всі ті, хто прийшли із зброєю до нас, від неї ж і помруть. А ті хто давали злочинні накази будуть покарані якщо не за життя, так в пеклі горітимуть точно.

Сьогодні стало відомо, що Міжнародний кримінальний суд в Гаазі 17 березня видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна через ситуацію в Україні.

Крім Путіна, палата досудового провадження II видала ордери на арешт Марії Олексіївни Львової-Бєлової, яка є уповноваженою президента Росії у справах дитини. Про це мовиться в пресрелізі МКС.

Ордер видали через депортацію дітей

Путіна та Львову-Бєлову підозрюють у скоєнні воєнного злочину. Зокрема, незаконної депортації та переміщення дітей із окупованих територій України до Росії.

У суді наголосили, є достатньо підстав вважати, що кожен підозрюваний несе відповідальність за воєнний злочин незаконної депортації. Це завдало шкоди українським дітям.

Спочатку ордер мав бути таємним

Окремо зазначили, що ордери на арешт є таємними – задля захисту потерпілих і свідків, а також з метою забезпечення розслідування. Проте депортації відбувається досі, тому потрібна проінформованість громадськості. У Палаті додали, це може сприяти запобіганню подальшому вчиненню злочинів.

В ІНТЕРЕСАХ ПРАВОСУДДЯ УПОВНОВАЖИТИ СЕКРЕТАРІАТ ОПРИЛЮДНИТИ НАЯВНІСТЬ ОРДЕРІВ, ІМЕНА ПІДОЗРЮВАНИХ, ЗЛОЧИНИ, ЗА ЯКІ ВИДАНІ ОРДЕРИ, І МІРИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ВСТАНОВЛЕНІ ПАЛАТОЮ,  – МОВИТЬСЯ У ПОВІДОМЛЕННІ.